Novinky

14. 7. 2017

Český výbor pro UNICEF spustil novou crowdfundingovou sbírku

Cílem nové crowdfundingové charitativní kampaně je získat částku 153 750 Kč na podporu komunitního spoření a nákup domácích zvířat pro nejchudší rodiny a sirotky ve Rwandě. Patronkou sbírky, která potrvá do soboty 26. srpna, se stala spisovatelka Bára Nesvadbová, která programy UNICEF ve středoafrické Rwandě osobně navštívila letos v březnu. Kampaň podpořili také moderátoři rádia Evropa 2 v čele s Petrem Cerhou, alias Nastym.

Celý článek

22. 6. 2017

Crowdfundingový portál Daruj správně: Všechny možnosti digitálního dárcovství na jednom místě

Český charitativní crowdfundingový portál Daruj správně se od 22. června 2017 stává v tuzemsku unikátní online fundraisingovou platformou se všemi nástroji, které světový digitální fundraising nabízí - od dlouhodobého online fundraisingu přes krátkodobé crowdfundingové projekty neziskových organizací, až po sbírková spojenectví a partnerské projekty s možností matchingu.

Celý článek

19. 6. 2017

Nadace Partnerství zdvojnásobí výtěžek ze sbírek podpořených v novém grantovém programu.

Za pár dní startuje zbrusu nový grantový program - Matchingový fond Nadace Partnerství, který nabízí organizacím podporu formou matchingu - tedy zdvojnásobení financí, které získají formou sbírky nebo jiným způsobem. Jedná se o vůbec první fond tohoto druhu v České republice, který vyhlašuje nadace.

Celý článek

15. 6. 2017

Daruj správně: Trháme rekordy a chystáme novinky

Crowdfundingové charitativní kampaně za sebou mají další rekord. Sbírka na rehabilitaci malé Ronji, kterou vyhlásil Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny, vybrala 218 % požadované částky, což je přes 218 000 korun za 45 dní.

Celý článek

8. 2. 2017

Modrá akademie nabízí know-how neziskovým organizacím

ČSOB právě vyhlašuje 4. ročník intenzivního vzdělávacího programu Modrá akademie v tématech Rozvoj organizace a týmu a Komunikace a fundraising.

Celý článek

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele