Připojte se ke kampani A co vy?

A co vy? Také jste – stejně jako řada osobností neziskového i „ziskového“ světa – přesvědčeni, že práce veřejně prospěšných organizací je pro fungování společnosti klíčová? Že se stát bez práce neziskových organizací neobejde? Že se může zapojit každý – darem, ale i tím, co umí a v čem je dobrý? Řekněte to videem a připojte hashtagy #ACoVy a #Dendarcu.

V posledních letech veřejně prospěšné organizace a jejich práce musejí čelit poměrně značné nedůvěře ze strany široké veřejnosti a musejí více a více vysvětlovat, proč je jejich práce důležitá, jak jsou tyto organizace transparentní, jak jsou financovány a v čem tkví reálný význam a dopad jejich práce. Přitom je pro stovky tisíc lidí přirozené pomáhat, dělají to každý den a málokdy o tom hovoří. A právě teď je čas říct, co děláte právě vy a zeptat se těch dalších…

 

A co vy?

Cílem komunikační kampaně #ACoVy, kterou připravily Fórum dárců, Unicef a NROS, je podpořit důležitou práci veřejně prospěšných organizací, a také upozornit na to, že do těchto aktivit se zapojuje celá řada lidí, známých i méně známých osobností – a jejich angažmá je zcela klíčové. Mezi námi je spousta lidí, kteří si váží práce neziskovek a sami je podporují. Vy jste jedním z nich.

Už ve čtvrtek 29. listopadu oslavíme společně tradiční #Dendarcu. Celý den, který bude provázet Dárcovský summit, předávání Cen Fóra dárců, zveřejnění Žebříčků nejlepších nadací a nadačních fondů a dalších dat a trendů o dárcovství v Česku, v Evropě a v celém světě, se ponese v duchu kampaně A co vy?

Zveřejněte už dnes Vaše video, v němž řeknete, co pro rozvoj společnosti děláte Vy a zeptejte se ostatních. Připojte hashtagy #DenDarcu a #ACoVy a připojte se k oslavám dárcovství v České republice.

Děkujeme, že v turbulentní době dokážete myslet na ostatní. Děkujeme všem dárcům, kteří byť jednou korunou pomohli druhým, děkujeme všem spolupracovníkům neziskových organizací, kteří pomáhají šířit do světa, že Pomáhat je důležité, protože člověk nikdy neví, kdy onu Pomoc bude potřebovat on nebo jeho blízcí.

 

Vše o kampani A co vy? i o Dni dárců najdete na www.dendarcu.cz, podrobnosti k Dárcovskému summitu na www.donorsforum.cz a k Cenám Fóra dárců na www.cenyforadarcu.cz. A pomoci můžete každý den na www.darcovskasms.cz nebo www.darujspravne.cz.

Všechna videa ke kampani naleznete zde.

Vaše Fórum dárců

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat