Darujte k Vánocům Vyšehradskou jízdu

Hra jako originální vánoční dárek, který pomáhá

Pomáhat hrou nás prostě baví! Přemýšlíte, co svým blízkým koupit ještě jako vánoční dárek?  Máme pro Vás jeden tip! Darujte svým blízkým originální zážitkový dárek, který udělá radost hned dvakrát! Co třeba venkovní úniková hra Nadace Jedličkova ústavu -  Vyšehradská jízda? 

Hru vytvořil nadační tým pro mobilní aplikaci a s její pomocí vás provede zajímavými místy Vyšehradu a okolím Jedličkova ústavu v Praze.Zároveň zakoupením hry přispějete na podporu dětí a mladých lidí s handicapem z Jedličkova ústavu a škol.

Na co se můžete těšit?

Podíváte se na svět okolo sebe očima lidí s handicapem. Co může zažít vozíčkář na obyčejné procházce?  Zapomeňte na schody a vysoké obrubníky, přes ty neprojedete… A co když píchnete kolo u vozíku nebo Vám přestane fungovat naslouchátko…? Čeká Vás ta pravá „Vyšehradská jízda“... :-) 

 

Mám o hru zájem

 

Hra trvá přibližně 2 - 3 hodiny a je celá bezbariérová. Jejím zakoupením přispějete Nadaci Jedličkova ústavu na péči o děti a mladé lidi s handicapem. Hra má lehčí obtížnost, kterou si skvěle užije skupina začínajících, nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit procházku po Vyšehradě a zažít něco nového.

Přejeme vám krásný advent a těšíme se na Vás na Vyšehradské jízdě!

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat