Workshop Jak na úspěšnou komunikaci

Zveme vás na další celodenní workshop pro zástupce neziskových organizací, který se uskuteční ve středu 5. června 2019. Tématem je komunikace v různých podobách – s novináři, veřejností, na sociálních sítích i formou mobilní žurnalistiky.

Jak získat ze svých sociálních sítí co nejvíce Vám poradí Lucie Macháčková, vedoucí self promotion ČT. Tipy na úspěšnou komunikaci s novináři předá Karolína Blinková, tisková mluvčí ČT. Zkušenosti ze zpravodajského života a komunikací nejen s neziskovými organizacemi doplní reportérka Lea Surovcová. A v bloku věnovaném mobilní žurnalistice Vás redaktor Oldřich Borůvka naučí mimo jiné jak natočit co nejlepší video pomocí mobilního telefonu.

Workshop je vhodný především pro ty, kdo se zabývají komunikací s médii a veřejností. Aby byl obsah přednášek co nejvíce přizpůsobený Vaší praxi, požádáme Vás o zaslání:

  • Odkazů na profily Vaší organizace na sociálních sítích.
  • Ukázky tiskové zprávy Vaší organizace.
  • Informace, zda máte zkušenost se střihem videí a přehled vybavení, které případně používáte pro natáčení videí (mobil, kamera, stativ, mikrofony atd.)

Pokud chcete v průběhu workshopu získat zpětnou vazbu na práci s videem, zašlete nám maximálně 15 sekundový video medailon Vaší organizace, který natočíte na běžně používaný mobilní telefon.

Kapacita workshopu je 30 osob a účast na workshopu je bezplatná. Vzhledem k velkému zájmu o workshopy ČT preferujeme účast jednoho zástupce za organizaci.

Na workshop se registrujte nejpozději do 29. 5. 2019 u koordinátorky charitativních aktivit Adély Chudárkové: adela.chudarkova@ceskatelevize.cz

Těšíme se na setkání!

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat