Nejde o rychlost, ale o upřímnost a obsah

Za devět dní oslavíme Den dárců na dvou důležitých  akcích, oslavách filantropie v Česku - na Dárcovském summitu a na předávání Cen Fóra dárců.

Hlavním tématem, který spojuje obě akce, je digitální fundraising. I proto bude hlavním řečníkem summitu výkonný ředitel UNICEF Německo Christian Schneider, protože právě německý UNICEF je lídrem v oblasti integrovaného online fundraisingu.

A co si trendech v digitálním dárcovství Christian myslí?

"Pokud mám popsat jedním slovem, jak vnímám digitální dárcovství, tak vyberu slovo relevance, musí vždy dávat smysl. V našem rychle a stále se měnícím každodenním životě se tradiční role a fungování neziskovek jako prostředníků mezi dárci a dobrou věcí distruktivně mění. Protože digitální technologie umožňuje přímou komunikaci mezi dárci zde a lidmi a projekty na jakémkoliv místě na světě, musíme se zaměřit na naši přidanou hodnotu. A já jsem přesvědčený, že dárci budou i nadále darovat, ale v tom obrovském toku informací musíme vytrvale zastávat naše poslání, vést upřímný dialog a ukazovat zejména vysoce kvalitní obsah naší práce. Tak, aby si každý mohl říct, že tuto organizaci mu dává smysl podporovat." tvrdí šéf německé organizace.

 

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat