Nominujte Osobnost, která vás přivedla k filantropii

Vzpomeňte, která osobnost z české, ale i světové filantropické scény byla pro vás příkladem, kdo vás přiměl začít nějakým způsobem pomáhat, darovat, pečovat, dobrovolničit. Může to být osobnost z historie i ryzí současnosti, osobnost z neziskového sektoru, ale i filozof, lékař, podnikatel, spisovatel, vědec, zakladatel nadace, majitel firmy, učitel, váš hrdina, nebo jen přirozená lidská autorita. Můžete nominovat osobnosti známé, i osobnosti z vašeho okolí. 

Ve Fóru dárců si myslíme, že si tito lidé zaslouží být ještě více vidět, aby mohli inspirovat další a další.

Již druhým rokem můžete v rámci Cen Fóra dárců nominovat osobnost neziskového i ziskového sektoru, která měla lví podíl na tom, že Vás podnítila věnovat se filantropii, ať už jako dárce, nebo v roli expertního dobrovolníka v neziskovém sektoru, dobrovolníka v sociálních službách, případně Vás přiměla ke změně profese a začali jste v neziskovém sektoru pracovat pro dobrou věc. Ze všech nominovaných pak vybere odborná porota Fóra dárců pět osobností, o nichž bude od 10. do 20. května 2019 na stránkách Fóra dárců veřejnost hlasovat.

 

Vyhlášení se letos uskuteční 19. června na samostatné akci, kde představíme všech pět nominovaných a vítěze kategorie.

 

Nominovat tu vaši osobnost můžete  do 5. 5. 2019

 

Těšíme se již nyní na vaše nominace, nominační formulář naleznete ZDE: https://www.donorsforum.cz/zebricky-ceny/osobnost-csr.html

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat