Dárcovství, které se násobí

Určitě jste si všimli, že na dárcovském portálu Darujspravne.cz funguje matchingový fond Společně s ČSOB, který je určen zaměstnancům skupiny ČSOB, lidem v jejich okolí – kolegům, rodině, přátelům, klientům a také jejich oblíbeným neziskovým organizacím.


Banka jeho prostřednictvím podporuje filantropické aktivity zaměstnanců, od jeho zahájení v roce 2015 podpořili 92 projektů, na něž naši zaměstnanci spolu s lidmi ze svého okolí vybrali více než 2,1 milionu korun a ČSOB věnovala dalších 1,8 milionu korun.

Jak to funguje?

Zaměstnanec banky se zaregistruje na portále Daruj správně a uspořádá peněžní sbírku pro vybranou neziskovou organizaci. Sbírku může doprovodit benefiční akcí (koncert, divadelní představení, výstava, bazar, sportovní turnaj a podobně), což ji pomůže lépe zviditelnit, a přihlásí ji do matchingového fondu Společně s ČSOB. ČSOB po skončení sbírky (matchuje) věnuje vybrané organizaci stejnou částku, kterou se podařilo získat ve sbírce, minimálně 5 tisíc korun a maximálně 30 tisíc korun. 

 

Pokud jste nezisková organizace a chcete využít matchingového fondu Společně s ČSOB, podívejte se na pravidla fondu a spojte se s ČSOB https://www.darujspravne.cz/organizace/partner/matchingovy-fond-spolecne-s-csob-391

 

Matchingový program může mít i vaše firma

 

Pokud jste firma a rádi byste sami zavedli jednoduchý matchingový program, do něhož byste chtěli zapojit vaše zaměstnance, napište na libertova@donorsforum.cz a vymyslíme dárcovský program na Darujspravne.cz na míru pro i pro vás.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat