Matchingový fond Společně s ČSOB

Vítáme Vás na stránce matchingového fondu Společně s ČSOB, který je určen zaměstnancům skupiny ČSOB, lidem v jejich okolí – kolegům, rodině, přátelům, klientům a také jejich oblíbeným neziskovým organizacím.

Tímto fondem chceme podpořit a dále rozvíjet individuální dárcovství, kterému se v rámci naší společenské odpovědnosti dlouhodobě věnujeme. Filantropické aktivity našich zaměstnanců podporujeme již od roku 2008, formou matchingového fondu pak pátým rokem. Od jeho zahájení v roce 2015 jsme společně podpořili 92 projektů, na něž naši zaměstnanci spolu s lidmi ze svého okolí vybrali více než 2,1 mil. Kč a ČSOB věnovala dalších 1,8 mil. Kč.

V čem to spočívá

Zaměstnanec se zaregistruje na portále Daruj správně a uspořádá peněžní sbírku pro vybranou neziskovou organizaci. Sbírku může doprovodit benefiční akcí (koncert, divadelní představení, výstava, bazar, sportovní turnaj a podobně), což ji pomůže lépe zviditelnit, a přihlásí ji do matchingového fondu Společně s ČSOB. ČSOB po skončení sbírky věnuje vybrané organizaci stejnou částku, kterou se podařilo získat ve sbírce, minimálně 5 tisíc korun a maximálně 30 tisíc korun. Pokud se zaměstnanci nepodaří ve sbírce získat alespoň 5 tisíc korun, není splněna podmínka minimálního výtěžku a organizace tak nezíská podporu ze strany ČSOB.

Jak dál – jsem zaměstnanec skupiny ČSOB

Staňte se Spojencem ČSOB a uspořádejte sbírku pro svou neziskovou organizaci. Dejte vědět o Vaší aktivitě lidem kolem Vás a snažte se získat pro Vaši sbírku, co nejvyšší podporu.Jak dál – jsem návštěvník

Podpořte sbírku svého kolegy, bankéře, člena rodiny či kamaráda, který Vás oslovil. Můžete ale přispět i na jinou aktivitu zde na naší stránce, která se Vám zdá smysluplná, a chcete, aby získala i další podporu od ČSOB.

Podporované sbírky

ČSOB pro Modré srdce

ČSOB pro Modré srdce
Společně s ČSOB
Spolek Modré srdce, o.s.
  • Cílová částka 20 000
  • Vybráno 16 520
  • Přispělo 11 dárců
  • Zbývá Již ukončeno

Stošedesátka

Stošedesátka
Společně s ČSOB
Nadace Charty 77 / Konto Bariéry
100%
  • Cílová částka 12 580
  • Vybráno 12 580
  • Přispělo 13 dárců
  • Zbývá Již ukončeno

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat