ČSOB Shared services & Operations pomáhá dalším pečením
-
Cílová částka
- 30 000 Kč
-
Vybráno
- 200 Kč
-
Přispělo 1 dárců
-
Zbývá 37 dní
V ČSOB Shared services & Operations chceme pomáhat. Rozhodli jsme se uspořádat další sbírku formou prodeje slaných a sladkých výrobků našim kolegům v ČSOB v Radlicích. Přispět do naší sbírky Nadačnímu fondu BeCharity ale může kdokoliv. ČSOB výtěžek do výše 30 tis. Kč zdvojnásobí.
Pojďme společně udělat dobrý skutek a pomoci potřebným. Pevně věříme, že částku zase překonáme.
Posláním BeCharity je podporovat dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby. Pomáhají formou finančních prostředků na léčbu, rehabilitaci či na koupi zdravotních pomůcek a materiálu. Znají příběh každého žadatele a pomáhají s konkrétními osudy. Více na www.becharity.cz.
Nezisková organizace
Nadační fond Be Charity
Svatoslavova 554/1, 14000, Praha 4
Nadační fond Be Charity vznikl v létě 2015. Navázal na aktivity, které podpořily osoby s mentálním a kombinovaným postižením. Posláním Be Charity je podporovat dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají. Pomáháme formou příspěvků na léčbu, rehabilitaci, na koupi zdravotnických pomůcek a materiálu. Mezi zásady patří přímý kontakt s žadatelem a rozdělení 100 procent získaných finančních prostředků. Také financujeme primární precedentální operace či koupi unikátních přístrojů v nemocničních zařízeních. Podporujeme i zaměstnávání handicapovaných dospělých - a to ve spolupráci se sociálními podniky Etincelle.
Přispěvatelé
-
Michal Procházka200 Kč