Společně s ČSOB

Vítáme Vás na stránce matchingového fondu Společně s ČSOB, který je určen zaměstnancům skupiny ČSOB, lidem v jejich okolí – kolegům, rodině, přátelům, klientům a také jejich oblíbeným neziskovým organizacím.

Tímto fondem chceme podpořit a dále rozvíjet individuální dárcovství, kterému se v rámci naší společenské odpovědnosti dlouhodobě věnujeme. Filantropické aktivity našich zaměstnanců podporujeme již od roku 2008, formou matchingového fondu pak sedmým rokem. Od jeho zahájení v roce 2015 jsme přispěli na 120 projektů - naši zaměstnanci spolu s lidmi ze svého okolí na jejich realizaci vybrali více než 3,2 mil. Kč a ČSOB věnovala dalších 2,5 mil. Kč. Celková částka, kterou neziskové organizace získaly díky fondu, se tedy již blíží 6 mil. Kč.

V čem to spočívá

Zaměstnanec se zaregistruje na portále Daruj správně a uspořádá peněžní sbírku pro vybranou neziskovou organizaci. Sbírku může doprovodit benefiční akcí (koncert, divadelní představení, výstava, bazar, sportovní turnaj a podobně), což ji pomůže lépe zviditelnit, a přihlásí ji do matchingového fondu Společně s ČSOB. ČSOB po skončení sbírky věnuje vybrané organizaci stejnou částku, kterou se podařilo získat ve sbírce, minimálně 5 tisíc korun a maximálně 30 tisíc korun. Pokud se zaměstnanci nepodaří ve sbírce získat alespoň 5 tisíc korun, není splněna podmínka minimálního výtěžku a organizace tak nezíská podporu ze strany ČSOB.

Jak dál – jsem zaměstnanec skupiny ČSOB

Staňte se Spojencem ČSOB a uspořádejte sbírku pro svou neziskovou organizaci. Dejte vědět o Vaší aktivitě lidem kolem Vás a snažte se získat pro Vaši sbírku, co nejvyšší podporu.Jak dál – jsem návštěvník

Podpořte sbírku svého kolegy, bankéře, člena rodiny či kamaráda, který Vás oslovil. Můžete ale přispět i na jinou aktivitu zde na naší stránce, která se Vám zdá smysluplná, a chcete, aby získala i další podporu od ČSOB.

Sbírky organizace

Organizace nemá žádné aktivní sbírky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat