Podzimní kolo programu ČSOB pomáhá regionům

Podzimní kolo programu ČSOB pomáhá regionům je tady,

přihlaste svůj projekt a ucházejte se o finanční prostředky na jeho realizaci.

Připravujete projekt, který má potenciál zlepšit život ve Vašem regionu? V programu ČSOB pomáhá regionům máte šanci ucházet se o finanční podporu. Veřejně prospěšné projekty můžete přihlašovat do 2. října 2020. Že jste se již do programu v minulosti zapojili? Nevadí. Můžete se hlásit opakovaně, zároveň nabízíme pomoc přihlášeným organizacím v rámci vzdělávání a mentoringu.

Neziskové organizace z celé ČR mohou do 2. října 2020 přihlásit své zajímavé projekty do programu ČSOB pomáhá regionům jako jsou např. nové auto nebo vybavení pro sestry v terénu, obnova parku, nová energie a relaxace pro seniory, oprava dětského hřiště, bezbariérový přístup do kostela či školy, jak využít prostor na půdě, oprava kapličky nebo třeba záchrana vzácného živočicha apod.

V každém regionu odborná porota vybere 3 projekty a další 3 projekty nominuje do hlasování o divokou kartu, kde bude mít možnost vybrat jeden projekt sama veřejnost.

Podporu získají 4 projekty z každého regionu. Projekt, který získá nejvyšší podporu od dárců, obdrží od ČSOB 50 000 Kč. Další v pořadí získá 40 000 Kč, třetí v pořadí 35 000 Kč a čtvrtý v pořadí získá podporu 25 000 Kč.

Přihlásit se do programu a získat další podrobné informace můžete zde: https://www.csobpomaharegionum.cz


Těšíme se na vaše projekty!

 

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat