Ceny Fóra dárců 2021 – nejlepší veřejně prospěšné projekty roku

Mám skutečně velkou radost, že jsme se letos mohli při udílení cen sejít s oceněnými osobně. V loňské roce vznikla spousta krásných a prospěšných projektů, takže pro porotu nebylo vůbec snadné vybrat ty nejlepší," řekla Klára Šplíchalová, výkonná ředitelka Fóra dárců.

Na prvním místě v kategorii Sbírkový projekt se umístila Nadace Charty 77 – Konto Bariéry se sbírkou Hippokratova armáda.

Jako nejlepší Zaměstnanecká sbírka pak byla vybrána Firemní sbírka na dobrou věc, přidej se k nám… společnosti Isolit-Bravo, spol. s r.o.

Neúspěšnějším DMS projektem roku 2020 byl vyhlášen projekt Diecézní charity Brno. Ta ještě spolu s dalšími organizacemi (Nadační fond pomoci, Český červený kříž, ADRA, Nadační fond Českého rozhlasu, Diakonie Českobratrské církve evangelické, Nadace Via, Člověk v tísni) obdržela i Zvláštní uznání Fóra dárců za rychlou a efektivní pomoc jižní Moravě.

V kategorii Výroční zpráva si ocenění pro nejlepší nefiremní výroční zprávu odnesli Česko-německý fond budoucnosti (1. místo), Debra ČR (2. místo) a Linka bezpečí (3. místo). Firemní výroční zpráva oceněná zlatem patří Nadaci ČEZ. Na druhém místě se umístila Československá obchodní banka, a.s. a na třetím Nadační fond ŠKODA AUTO.

Speciální cenu České televize si pak odnesl Nadační fond Mathilda za scénář Když oči mají čtyři nohy.

Post Bellum si letos odnesl zlato v kategorii Komunikační kampaň za projekt Pojďme to ještě vydržet!

charitativně komunikačním projektem se na prvním místě umístila Československá obchodní banka, a.s. s aplikací ČSOB Filip.

První místo v kategorii Veřejně prospěšný spot získal spolek SOS dětské vesničky.

Kompletní výsledkovou listinu k ročníku 2021, fotogalerii z předávání i jednotlivé oceněné projekty Cen Fóra dárců 2021 si můžete prohlédnout na stránkách www.cenyforadarcu.cz.

 

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat