Koloběžka DEN na Ladronce

Akce se koná po celou neděli od 10 do 17 hodin pod záštitou Českého svazu koloběhu a starosty Prahy 6 - Ondřeje Koláře. Koloběžka DEN pořádá Nadace Jedličkova ústavu a celý výtěžek z akce věnuje v plné výši na podporu dětí a mládeže s handicapem.

Nemáte koloběžku? Nevadí!

Na místě bude připraven YEDOO tým se svojí půjčovnou koloběžek. Koloběžky budou včetně servisu po celý den zdarma. Připravené máme trasy různých obtížností pro děti od 4 do 14 let a závodníci od 15 let si pak mohou vybrat mezi kategorií HOBBY na 5 000 m a PROFI na 10 000 m, který bude zároveň 2. kolem Českého koloběžkového poháru. Všechny trasy vedou po krásných cyklostezkách parku Ladronka, takže o kvalitní zážitek z jízdy nebude nouze. Mapy jednotlivých tras si můžete prohlédnout na www.kolobezkaden.cz.

Doprovodný program pro všechny věkové kategorie

Pro děti budeme mít připravené vystoupení kouzelníka a divadelní představení spojené s výukou první pomoci – První pomoc se záchranářem  Markem.

Když zrovna nebudete závodit, budete mít možnost zhlédnout ukázku výcviku služebních psů Armády ČR nebo zkusit štěstí v tombole. Hlavní cena závodu „Osobní vůz Hyundai dle vlastního výběru s plnou nádrží na celý víkend“, bude vylosována na místě ze všech dospělých účastníků závodu. 

Co si zkusit jízdu i z jiné perspektivy? A co třeba na vozíku?

Protože celou akci pořádá Nadace Jedličkova ústavu, která pomáhá dětem a mladým lidem s handicapem, budou mít účastníci akce možnost vyzkoušet si jízdu na handbiku a na invalidních vozících. Chcete si zkusit být vozíčkářem či asistentem? V průběhu akce si můžete všechno vyzkoušet.

Více informací k akci a možnost registrace na www.kolobezkaden.cz

Těšíme se na vás!

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat