Dárcovský summit 2021

Udržitelnost jako východisko – v kontextu občanské společnosti, byznysu a médií. Tak zní titul jedenáctého ročníku Dárcovského summitu, který letos proběhne 25. listopadu v pražském kině Přítomnost. Potkají se na něm osobnosti napříč sektory a bude se věnovat restartu po náročném období.

Každoroční výjimečnou akci, kterou již tradičně Fórum dárců ve spolupráci s odborníky připravuje, bude moderovat profesionální Daniela Písařovicová.

Těšit se můžete např. na Jitku Seitlovou, místopředsedkyni Senátu PČR, která představí priority pro udržitelný rozvoj společnosti nebo na Martina Giertla, zmocněnce vlády SR pro udržitelný rozvoj občanské společnosti, který na akci přiblíží soukromé dárcovství na Slovensku.

Dozvíte se také čerstvé výsledky k výzkumu veřejného mínění, zveřejníme novou mapu dárcovství a zajímavá čísla z oblasti filantropie a dárcovství nejen z ČR. Ty uvede Klára Šplíchalová, výkonná ředitelka Fóra dárců a Radek Jiřičný, InsightLab.

Na závěr akce bude moderovaná diskuse na téma Jak se na podporu veřejně prospěšných projektů, jejich kontinuitu a důležitost dívají zástupci z řad byznysu a médií. Vystoupí Petr Dvořák, generální ředitel České televize, Michal Kadera, ředitel vnějších vztahů společnosti Škoda Auto a Květa Vostrá, podnikatelka Ytica,

Partnery akce jsou Economia, Česká televize a Český rozhlas. U příležitosti Dárcovského summitu vyjde ve spolupráci s Fórem dárců speciál Hospodářských novin zaměřený na nejlepší nadace a fondy, který se zaměřuje na inspirativní aktivity v rámci firemního dárcovství a CSR.

Záštitu nad 11. ročníkem Dárcovského summitu převzala Jitka Seitlová místopředsedkyně Senátu PČR.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat