Duše peněz - Lynne Twist

Vydavatelství Mladá fronta a Kristián Entertainment ve spolupráci darujspravne.cz vydávají knihu Duše peněz

Praha 3. října 2017 – Toto je správná kniha přicházející ve správnou chvíli. Doporučuji jí každému, kdo chce změnit svůj život a tento svět. Napsal Deepak Chopra o knize Duše peněz, se kterou právě nyní přicházejí vydavatelství Mladá fronta a Kristián Entertainment. Kniha je určena všem přemýšlivým lidem, kteří by se rádi vymanili z bludného kruhu neustálé honby za penězi a může se stát i neocenitelným zdrojem inspirace pro pracovníky neziskových organizací, kteří se zabývají fundraisingem. Jsou v ní shrnuty více než třicetileté zkušenosti a postřehy úspěšné aktivistky Lynne Twistové z projektů rozvojové pomoci v mnoha částech světa.

Duše peněz je kniha, která zpytuje lidskou duši, popisuje, jací jsme, za čím se bláhově pachtíme, jak peníze vyděláváme a jak je nesmyslně utrácíme. Naučí nás ale také osvobodit se ze závislosti na penězích a vynakládat je účelně, tak aby měnily náš svět k lepšímu.

Více informací o knize naleznete zde:  https://www.kniha.cz/duse-penez/

 

Anotace

Trápí vás nedostatek peněz natolik, že vám nezbývá energie, abyste si užívali darů, které nestojí ani korunu? Zotročují vás peníze tak, že myslíte jen na to, jak vydělávat a utrácet víc?

Obě otázky nastiňují zdánlivě protichůdné situace, vysvětlení ale může být prosté. Proč se nechat tyranizovat něčím, co jsme sami vynalezli? Proč věčně kalkulujeme, jestli nám láska, přátelství, soudržnost nebo kreativita přinesou nějaké výhody?

 

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat