Daruj správně.cz

O nás

Hlavním cílem projektu Daruj správně, jenž je zaměřen na individuální dárcovství, je co nejvíce zjednodušit cestu mezi dárci a neziskovými organizacemi a odbourat starost, zda peníze putují tam, kam opravdu mají. Každá organizace registrovaná na Darujspravne.cz je prověřena, má veřejnou sbírku a je plně transparentní.

Fórum dárců je jediné celorepublikové sdružení, které zastřešuje dárce v České republice – na podpoře dárcovství pracuje Fórum dárců úspěšně od roku 1997 a sdružuje přední tuzemské nadace a fondy. Kromě Daruj správně patří mezi jeho další projekty například Dárcovská SMS, Ceny Fóra dárců, Žebříčky nadací a fondů a další.

Projekt Daruj správně realizuje Fórum dárců s podporou ČSOB, partnerem projektu je také Česká televize. Portál Darujspravne.cz je realizován za finanční podpory Úřady vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace. Technickou podporu zajišťuje Involve.

Chceme co nejvíce zjednodušit cestu mezi individuálními dárci a neziskovými organizacemi.

Každá organizace registrovaná na Darujspravne.cz je prověřená, plně transparentní a má platnou veřejnou sbírku.

Odpadá starost, zda peníze opravdu putují tam, kam mají.

Partneři projektu

ČSOB Česká televize BusTV

Novinky Daruj správně

30. 11. 2022

Ceny Fóra dárců ocenily nejlepší veřejně prospěšné projekty roku 2022

Ceny Fóra dárců ocenily nejlepší veřejně prospěšné projekty roku 2022

30. 11. 2022 – Jako již tradičně, tak i letos proběhlo po skončení Dárcovského summitu, který se konal v úterý 29. 11. 2022, i slavnostní vyhlášení Cen Fóra dárců, na kterém Fórum dárců každoročně oceňuje nejlepší veřejně prospěšné projekty a organizace a společensky odpovědné firmy, firemní nadace a fondy v kategoriích Komunikace a Sbírky.

29. 11. 2022

Dárcovský summit 2022

Dárcovský summit 2022

29. 11. 2022 – Tématem letošního 12. ročníku Dárcovského summitu byla Lidskost a udržitelnost jako východisko. Konal se 29. listopadu 2022 v Kaiserštejnském paláci v Praze a věnoval se rozvoji dárcovství – zejména s ohledem na zapojování a efektivní spolupráci strategických partnerů ze strany firem, nadací, ale i státu.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat