Na pomoc ukrajinským spolupracovníkům

 

Pomoc zaměstnancům Nemocnice Na Homolce ukrajinského původu a jejich rodinám a blízkým, kteří uprchli z válkou zasažené Ukrajiny, s výdaji na bydlení, zařízení domácností, vzdělávání, léky a zdravotnické pomůcky, na účast dětí v zájmových kroužcích, na pořízení věcí, souvisejících se školní docházkou, na vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Příspěvek na zajištění materiální a zdravotnické pomoci obětem ozbrojeného konfliktu přímo na Ukrajině prostřednictvím dobročinných organizací z ČR operujících na místě.

V tuto chvíli přispěli pouze anonymní dárci.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Nadační fond Homolka

www.homolka.cz/nadacni fond

Nadační fond Homolka byl založen v roce 1998.

Jeho cílem je podpora medicíny 3.tisíciletí v oborech, které významně přispívají k záchraně a zkvalitnění lidského života. Za dobu své existence poskytl Nemocnici Na Homolce nadační příspěvky převyšující částku 40 miliónů korun.

Nemocnice je nadstavbovým klinickým zdravotnickým zařízením, které se zaměřuje na mimořádně kvalifikovanou a technologicky vyspělou léčbu kardiovaskulárních a neurologických onemocnění a na neurochirurgické zákroky. Pacienty přijímá na doporučení praktických lékařů a specialistů z celé České republiky i ze zahraničí. Má status vědecko-výzkumného pracoviště a je držitelem akreditací garantující nejvyšší odbornou kvalitu a bezpečnost zdravotní péče.

Špičková zdravotní péče však vyžaduje investice nejen na obnovu existujícího vybavení, ale především na zavádění moderních technologických postupů na úrovni nejmodernějších poznatků medicíny. Nadační fond Homolka přispěl například na vybudování centra robotické chirurgie, centra magnetické srdeční navigace, na pořízení mamografu, na systém pro bronchoskopické vyšetření, na přístroje a nástroje pro kardiologii, neurochirurgii, urologii a další oddělení.

V období pandemie podpořil vybavení covidového očkovacího centra, přispěl na pořízení ochranných pomůcek, vybavení pro speciální covidové jednotky apod. Významně se podílí na rozvoji paliativní péče – podílel se na vybavení ordinace pro paliativní péči, na rozšiřování zkušeností paliativního týmu i na konferenci o této důležité problematice.

Nadační fond Homolka je významným podporovatelem dalšího rozvoje vzdělávání lékařů a ostatních zdravotníků, kterým každoročně přispívá na zahraniční stáže, semináře, workshopy a další akce, z nichž účastníci přivážejí do nemocnice nové poznatky, náměty a zkušenosti.

Nadační fond Homolka si velice váží toho, že díky dárcům – jednotlivcům i firmám - může již 24 let pomáhat a být přínosem v tom, co je nejdůležitější. A to je život a zdraví člověka.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

250250299/0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat