Pro Patrika na cestu ke vzdělání

35%
 • Cílová částka 30 000
 • Vybráno 10 650
 • Přispěli 3 dárci
 • Zbývá 30 dní

 

Patrik vyrůstal spolu se sestrou v dětském domově v Krásné Lípě. Vyučil se ve Varnsdorfu kadeřníkem, ale rozhodl se dál pokračovat ve studiu a nastoupil na dvouletý maturitní obor podnikání, bohužel však maturitu neudělal. Po ukončení školy a ochodu z dětského domova se přestěhoval do Prahy, kde si našel práci a bydlení v domě na půli cesty. Životní zkušenosti ho však přiměli k rozhodnutí maturitu si dodělat a jít ve studiu ještě dál. Chceme ho v této cestě za vzděláním podpořit.

Patrik: „Po dvou letech v zaměstnání jsem zjistil, že ta práce není úplně pro mě, tak jsem skončil a s tím se pojilo spoustu ponaučení a problémů, které jsem byl nucen vyřešit. Nakonec jsem se z Prahy přestěhoval do domu na půli cesty v Benešově a tady jsem si dal životy dohromady. Pomohla mi s tím paní Studničková, která mi ukázala, že problémy mám řešit a ne před nimi utíkat. Vrátil jsem se do školy a snažím se právě úspěšně odmaturovat. Na podzim bych rád nastoupil na vysokou, ale je to soukromá škola, tak hledám cestu, jak ji ufinancovat. Proto jsem se obrátil na nadační fond o pomoc.“

 

Sbírku pro Patrika podpoří ČSOB – vybranou částku do výše 30 tisíc korun zdvojnásobí.

 • ČSOB Skupina Západní Čechy
 • ČSOB Skupina Západní Čechy
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Nadační fond Veroniky Kašákové

www.nfvk.cz

Jsme nadační fond, ale především lidé, kteří se rozhodli DOPROVÁZET mladé lidi z dětských domovů na jejich cestě do reálného života. Děti z dětského domova ztrácí domov dvakrát! Poprvé odchodem z biologické rodiny a podruhé odchodem z dětského domova, kdy se často ocitají v nepříznivých situacích a jsou zcela odkázáni jen sami na sebe. Rozhodli jsme se tento pocit nejistoty a samoty ZMĚNIT! Za každým mladým člověkem, který projeví zájem, posíláme tzv. PRŮVODCE. Vytváříme tak individuální vztah, který vzniká v dětském domově a pokračuje i po jeho opuštění.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 2.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 3.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat