Daruj správně.cz

O nás

Hlavním cílem projektu Daruj správně, jenž je zaměřen na individuální dárcovství, je co nejvíce zjednodušit cestu mezi dárci a neziskovými organizacemi a odbourat starost, zda peníze putují tam, kam opravdu mají. Každá organizace registrovaná na Darujspravne.cz je prověřena, má veřejnou sbírku a je plně transparentní.

Fórum dárců je jediné celorepublikové sdružení, které zastřešuje dárce v České republice – na podpoře dárcovství pracuje Fórum dárců úspěšně od roku 1997 a sdružuje přední tuzemské nadace a fondy. Kromě Daruj správně patří mezi jeho další projekty například Dárcovská SMS, Ceny Fóra dárců, Žebříčky nadací a fondů a další.

Projekt Daruj správně realizuje Fórum dárců s podporou ČSOB, partnerem projektu je také Česká televize. Portál Darujspravne.cz je realizován za finanční podpory Úřady vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace. Technickou podporu zajišťuje Involve.

Chceme co nejvíce zjednodušit cestu mezi individuálními dárci a neziskovými organizacemi.

Každá organizace registrovaná na Darujspravne.cz je prověřená, plně transparentní a má platnou veřejnou sbírku.

Odpadá starost, zda peníze opravdu putují tam, kam mají.

Partneři projektu

ČSOB Česká televize BusTV

Novinky Daruj správně

26. 11. 2021

Ceny Fóra dárců 2021 – nejlepší veřejně prospěšné projekty roku

Ceny Fóra dárců 2021 – nejlepší veřejně prospěšné projekty roku

Do letošního ročníku Cen Fóra dárců se přihlásilo přes 300 veřejně prospěšných projektů jak z řad neziskových organizací, tak firem. Soutěžilo se stejně jako v loňském roce ve dvou oborech – Komunikace a Sbírky a vítězové byli vyhlášeni v rámci Dárcovského summitu, který se konal 25. listopadu v kině Přítomnost.

19. 11. 2021

Dárcovský summit 2021

Dárcovský summit 2021

Udržitelnost jako východisko – v kontextu občanské společnosti, byznysu a médií. Tak zní titul jedenáctého ročníku Dárcovského summitu, který letos proběhne 25. listopadu v pražském kině Přítomnost.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat