Daruj správně.cz

O nás

Hlavním cílem projektu Daruj správně, jenž je zaměřen na individuální dárcovství, je co nejvíce zjednodušit cestu mezi dárci a neziskovými organizacemi a odbourat starost, zda peníze putují tam, kam opravdu mají. Každá organizace registrovaná na Darujspravne.cz je prověřena, má veřejnou sbírku a je plně transparentní.

Fórum dárců je jediné celorepublikové sdružení, které zastřešuje dárce v České republice – na podpoře dárcovství pracuje Fórum dárců úspěšně od roku 1997 a sdružuje přední tuzemské nadace a fondy. Kromě Daruj správně patří mezi jeho další projekty například Dárcovská SMS, Ceny Fóra dárců, Žebříčky nadací a fondů a další. 

Projekt Daruj správně realizuje Fórum dárců s podporou ČSOB, partnerem projektu je také Česká televize. Portál Darujspravne.cz je realizován za finanční podpory Úřady vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace. Technickou podporu zajišťuje InColor.

Chceme co nejvíce zjednodušit cestu mezi individuálními dárci a neziskovými organizacemi.

Každá organizace registrovaná na Darujspravne.cz je prověřená, plně transparentní a má platnou veřejnou sbírku.

Odpadá starost, zda peníze opravdu putují tam, kam mají.

Partneři projektu

ČSOB Česká televize BusTV

Novinky Daruj správně

03. 04. 2020

Nadační fond ALBERT a milion korun!

Nadační fond ALBERT a milion korun!

Nadační fond Albert pošle v době #COVID19 do ústavních zařízení, azylových domů a dalších charitativních organizací mimořádně 1 000 000 korun.

03. 04. 2020

Nadace LANDEK Ostrava spolufinancuje kvalitní projekt

Nadace LANDEK Ostrava spolufinancuje kvalitní projekt

Vzhledem k aktuální situaci s K-19 se rozhodla Správní rada Nadace LANDEK Ostrava prodloužit termín přihlášek do 2. kola Nadačního programu roku 2020 až do 14. dubna 2020. I když některé akce hornických spolků v 1. pololetí byly nebo budou zrušeny, tak finanční prostředky pro 2. kolo roku 2020 rozdělíme, s tím, že zálohy na přijaté projekty budeme řešit dle aktuální situace v ČR.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat