Pomozte nám pomáhat víc

 

Dětem a mládeži s postižením z Tábora a okolí a jejich rodinám poskytujeme co možná nejkomplexnější péči - služby Ranou péči, Osobní asistenci, Denní stacionář, program 7 odborných terapií a psychologickou podporu v propojení se speciálním předškolním a školním vzděláváním a integrovanými volnočasovými aktivitami (kroužky a pobyty).

Za dvacet let existence je počet našich uživatelů a spektrum služeb tak široké, že jsme využili výzvy a požádali o dotaci z IROP, ze které přistavíme v zahradě našeho Centra další prostory. Uspěli jsme a v roce 2024 a 2025 bude probíhat stavba. Předpokladem je nashromáždění 1,5 mil Kč takzvaných vlastních zdrojů, což je podmínka pro udělení dotace.

Jako nezisková organizace nemáme zřizovatele, který by tuto částku zaplatil. Jsme odkázáni na vlastní zdroje, tedy dary. Snažíme se o získání peněz i vlastními akcemi, sbírkami a spoluprací s donátory. To však bohužel nestačí a musíme poprosit o pomoc veřejnost. Děkujeme Vám!

V tuto chvíli přispěli pouze anonymní dárci.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Kaňka o.p.s.

www.kanka.info

Poskytujeme předškolní a školní vzdělávání pro děti a mládež s postižením propojené se sociálními službami (raná péče, terapie, denní stacionáře, osobní asistence) a s integrovanými volnočasovými aktivitami.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

289248698/0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat