Pinokio

 

O založení sdružení se zasloužily dvě velmi akční maminky hendikepovaných dětí, které dalším rodinám předávají své zkušenosti. Pinokio, o. s. se snaží získat finanční podporu pro své děti na různé druhy rehabilitace, kompenzační pomůcky a také jejich koníčky.

Jelikož jsme všechny maminky hodně sportovně založené, snažíme se překonávat bariéry a své děti i přes jejich hendikepy vedeme ke sportu, který nejen jim, ale i nám přináší hodně radosti a svobody.
Plaveme, jezdíme na koni, hrajeme BOCCIU, jezdíme na speciální tříkolce LOPED, v zimě lyžujeme s MONOSKI, na hory vyrážíme s dětmi ve speciálním kočárku SPEKO a rádi vyzkoušíme i cokoliv jiného. Na Váš nadační fond se obracíme s žádostí podpořit naše hendikepované děti v oblasti lyžování s monoski. S dětmi pravidelně jezdíme na týdenní kurzy s monoski, které pořádá Centrum hendikepovaných lyžařů v Krkonoších: http://www.monoski.info

Některé děti pojedou již pátým rokem a některé mají za sebou první sezónu. Tento sport děti velice baví a rok od roku se neustále zlepšují. Jelikož během roku je třeba pro děti zajistit více potřebných rehabilitací, hiporehabilitací a různé kompenzační pomůcky, financí na zajištění tohoto kurzu nám moc nezbývá.

Týdenní kurz monoski (5 nocí) probíhá v Krkonoších a pořádá jej Centrum hendikepovaných lyžařů.
A protože jsme maminky sportovně založené, neleníme a sami máme velký zájem naučit se jezdit s našimi dětmi a umět zacházet s monoski na vleku, lanovce a sjíždět všechny kopečky, abychom v zimní sezóně mohli s dětmi vyrazit společně si zalyžovat a monoski si zapůjčit.

Týdenní kurz monoski s instruktorem: 2 500 Kč pro dítě (ubytování, polopenze, permanentka, instruktor, veškeré lyžařské vybavení s monoski) Doprovod: 4 000 Kč (ubytování, polopenze, permanentka, zaškolení instruktorem) Počet dětí: 5 Doprovod: 5 Celková cena kurzu včetně doprovodu: 32 500 Kč
.

Děkujeme za podporu, Ing. Marcela Helegdová

Podívat se na Pinokio můžete také na: http://www.sdruzenipinokio.cz/

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Nadační fond Emil

www.emilnadace.cz

Účelem Nadačního fondu Emil je účinná podpora handicapovaných dětí a sportovců a shromažďování finančních prostředků určených k zajištění sociálních, léčebných, sportovních a kulturních potřeb handicapované mládeže.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat