Nemůžeš chodit,(ne)můžeš tančit!

 

Prostředky, které budou vybrány prostřednictvím dárcovských SMS umožní tanečnímu souboru Bílá holubice realizovat ambiciózní choreografie a představení, která obohacují současný umělecký svět
o prvek integrovaného umění. Prostřednictvím inscenací, které jsou většinou určeny pro celou rodinu, boří soubor stereotypy ve vnímání handicapu jako omezujícího prvku a přináší divákům zcela nový pohled na handicapované jako na nositele krásného a povznášejícího umění.
Naše představení, se kterými účinkujeme nejen v Ostravě, ale zájezdově po celé České republice, navštěvuje v průměru 200 až 250 diváků. Celovečerní inscenace jsou vytvořeny pro velká jeviště kamenných divadel s drobnějšími choreografiemi vystupujeme na festivalech, firemních akcích, plesech, konferencích dalších událostech.
0 Kč V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Bílá holubice, z.s.


Bílá holubice je taneční soubor, který spojuje handicapované a zdravé tanečníky. Jeho uměleckou cestou je tvorba představení a tanečních vystoupení, která vycházejí z osobností tanečníků, jejich vnímání sebe sama i okolního světa. Spolek usiluje o co nejvyšší kvalitu života lidí s kombinovaným postižením, a to prostřednictvím spolupráce s profesionály z oblasti pohybového a divadelního umění. Jeho vizí je umělecká profesionalizace handicapovaných členů souboru.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

4223790028/5500

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat