Ve dvou se to lépe táhne

 

Umožňujeme mladým prožít bezpečný a přijímající vztah, ve kterém se rozvíjí a zažívají pocit, že se něco daří. Opíráme se přitom o to, že je důležité mít někoho, kdo v člověka věří a podpoří ho.

Důraz klademe na to, aby mladí lidé uměli pečovat o své duševní zdraví, dokázali si udržovat zdravý vztah k sobě i druhým a uměli si poradit s výzvami, které jim život přinese. Tím také usilujeme o prevenci rozvoje rizikového chování, psychických obtíží nebo sociálního selhání.

Mentor se s mladším vrstevníkem pravidelně vídá. Vzniká mezi nimi přátelsky laděný vztah a schůzky tráví běžnými aktivitami, od procházek přes kulturu až po sport. Přitom se objevují nejrůznější výzvy, které prověřují komunikační dovednosti nebo schopnost navazovat a udržet vztah. K rozvoji osobnosti klienta díky tomu dochází úplně přirozeně.

V tuto chvíli přispěli pouze anonymní dárci.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Lata - programy pro mládež a rodinu, z.ú.

www.lata.cz

Lata je pražskou organizací, která je tu už od roku 1994. Jsme 12členný tým pracovníků, kteří se věnují dětem a mladým lidem ohroženým rizikovým chováním, psychickými obtížemi nebo sociálním selháním. Často zrovna prochází nároční životním obdobím.

Naší vizí je: „Mladá generace, která to dá!” Tím máme na mysli, že mladí lidé dokáží čelit výzvám, které jim život přináší a vyrůstají v rodině, která jim věří a umožní jim to. Proto pracujeme nejen s mladými, ale i s celou rodinou.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

231013888/0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat