Dobrý skutek

 

Sdružení Dobrý skutek svou pomoc zaměřuje na několik oblastí, které pracovně dělíme do následujících kategorií:
- děti (postižené, nemocné, opuštěné...) a zařízení, která o děti pečují (např. dětské domovy, ústavy sociální péče atd.)
- tělesně postižení
- zvířata (např. asistenční psi výhradně pro dospělé klienty, záchrana ohrožených druhů ve volné přírodě i v zajetí atd.)
- pěstounské rodiny
Další kategorie mohou být dle potřeb přidány, popř. stávající kategorie rozšířeny.

Každá žádost o finanční dar je pečlivě překontrolována (lékařské zprávy, kalkulace stavebních úprav...), doložena nezbytnost finanční podpory, žadatel je navštíven spolupracovníkem sdružení či spolupracujících organizací, zváženy všechny možnosti a postupy řešení daného případu. Průběh pomoci je fotograficky dokumentován, stejně jako předání daru a jeho využití. Dokumenty jsou zveřejňovány na webových stránkách u jednotlivých příjemců.

Vždy podporujeme konkrétní osobu či konkrétní zařízení, aby bylo využití daru stoprocentně kontrolovatelné, jak ze strany DS, tak ze strany dárců. Náš klient má tvář, příběh, adresu, kontaktní telefon. Má zkrátka konkrétní podobu.

Dobrý skutek o.s. beze zbytku ctí princip přerozdělování všech 100% finančních darů potřebným. Výtěžek z DMS bude rozdělen na aktuální případy: http://www.dobryskutek.cz/komu-pomahame/

V období do konce roku 2010 jsme využívali službu DMS zejména na akcích pořádaných naším sdružením a podařilo se rozdělit částku 21 060 Kč.

V dalším období do konce roku 2013 jsme využívali službu DMS zejména na akcích pořádaných naším sdružením a podařilo se rozdělit částku 28 263 Kč.

Roční bilancování 2013 bylo obzvláště potěšující, neb jsme zaznamenali několik rekordních výsledků, z nichž nejdůležitější jsou:
- podařilo se nám nashromáždit dary v celkové výši 5 908 256 Kč
- obdarovali jsme celkem 124 klientů, 121 finančně, 3 věcným darem
- uspořádali jsme Golf pro Dobrý skutek, setkání dárců na Zámečku a byli přizváni nadalších dvacet sedm akcí, které přinesly 2 098 999 Kč
- rozšířili jsme dárcovskou základnu, navázali cenná partnerství a spolupráci sespolečností SC&C, s projektem Čtení pomáhá či se slevovým portálem Pepa.cz
- svou činnost zahájil a prvním žádostem vyhověl Dobrý skutok SK

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Dobrý skutek, z.s.


Hlavním poslání sdružení je společné provozování obecně prospěšných činností v oblasti zdravotnictví, školství a tělovýchovy, provozování internetového serveru „Dobrý skutek" za účelem shromažďování darů od organizací a občanů a jejich následné poskytování na konkrétní charitativní účely v oblasti zdravotnictví, školství a tělovýchovy, které se řídí příslušnými právními předpisy, rozhodnutími a pokyny příslušných správních úřadů.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

5005005022/2010

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat