SOUBOJ CHARITATIVNÍCH TITÁNŮ

 • Cílová částka 500 000
 • Vybráno 0
 • Zbývá Již ukončeno

 

Zdravíme všechny přátele a podporovatele Nadace Jakuba Voráčka a Realu Top Praha, protože podpora ze strany různých sportovních osobností je letitá a ohromná, podaří se Nadaci Jakuba Voráčka společně s dlouholetým partnerem Real Top Praha zrealizovat jedinečné fotbalové utkání „SOUBOJ CHARITATIVNÍCH TITÁNŮ“ plné velkých jmen z oblasti sportu i kultury. Do prodeje jde s ohledem na platná omezení jen malé množství vstupenek, k dostání jsou výhradně online prostřednictvím sítě TICKETMASTER. Cena jedné vstupenky je minimálně 170 Kč. Je možné zakoupit vstupenky také za 700 Kč a více, všechny tyto GRAND vstupenky putují do slosování o zcela jedinečné výhry, které si připravily oba týmy, ale i partneři této akce.

NENECHTE SE VYŘADIT ZE HRY! POMÁHEJTE POMÁHAT S NÁMI!

Velice děkujeme všem, kteří se do tohoto projektu, který vznikl doslova před pár dny zapojili a pomáhají nám s realizací celé netradiční akce. Vítáme všechny další, kteří by se rádi připojili. V průběhu celého přenosu budeme anoncovat možnost zaslání dárcovské DMS (DMS KLUKPUK90) na číslo

87 777 v hodnotě 30/60/90 Kč, právě na podporu našich pacientů a našich projektů.

Nadaci Jakuba Voráčka založil v červnu 2015 Jakub, hráč NHL Philadelphia Flyers, se svojí sestrou Petrou Klausovou. Cílem nadace je zlepšit v České republice podmínky pacientů s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní. Tato nemoc byla diagnostikována i Petře Klausové, díky ní se seznámila s problémy, kterým čelí pacienti i lékaři. Společně s bratrem Jakubem se rozhodli postavit k problému čelem a pomáhat stejně nemocným lidem. Symbolem nadace je Kluk Puk, podpořit nás můžete finančním darem na transparetní účet nadace, zasláním DMS, ale i nákupem na nadačním e-shopu. www.nadacejakubavoracka.cz

Členy spolku Real Top Praha jsou známé. Už před pěti lety jsme se rozhodli společně pomáhat všude tam, kde je to potřeba. Jsme jediným týmem v ČR, jehož členové za účast na akcích nedostávají žádný honorář, naopak získané finanční prostředky putují na konkrétní pomoc. Veškerá naše činnost je výhradně charitativní. Spolek vznikl v roce 2005 a za uplynulé období jsme dokázali svou činností získat více než 25.000.000 Kč pro desítky pacientů a jejich rodin, kteří jsou závislí na pomoci druhých. Z výtěžku této akce chceme na půl roku zaplatit hipoterapii pro žáky se zdravotním postižením z Prahy 6. Járovi ve vigilním kómatu přispějeme na další stimulaci jeho mozkové činnosti. Pomůžeme Izabelce, která bojuje s methylmalonovou acidurií, jež ji ohrožuje na životě. Péťovi uhradíme potřebné neurorehabilitační programy v Sanatoriích Klimkovice a zakoupíme další zdravotní pomůcky.

POMÁHEJTE POMÁHAT S NÁMI! www.realtoppraha.cz

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Nadace Jakuba Voráčka

www.nadacejakubavoracka.cz

Nadaci Jakuba Voráčka založil Jakub Voráček se svojí sestrou Petrou Klausovou. Cílem nadace je zlepšit podmínky pacientů s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní.Nadace Jakuba Voráčka se věnuje výhradně pacientům s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní a každoročně rozdělí pacientům více než 3 milióny korun českých. Jakub osobně přispěl částkou skoro 300.000 USD, která odpovídá počtu nahraných bodů v rámci kanadského bodování NHL a počtu bodů, které nahrál v rámci MS v ledním hokeji.

Zakladateli Nadace Jakuba Voráčka jsou Jakub Voráček, hráč NHL v týmu Philadelphia Flyers a Petra Klausová, starší sestra Jakuba, která žije s diagnózou roztroušené sklerózy již několik let. Petra je žena s neuvěřitelným optimismem, která kolem sebe šíří dobrou náladu. Díky svému onemocnění poznala blíže podmínky pacientů i lékařů, seznámila se s problémy, kterým pacienti s RS čelí a společně s bratrem Jakubem se rozhodli postavit k tomuto problému čelem a začít pomáhat. Nadaci spolu založili v červnu 2015 a veřejnosti ji představili v září téhož roku. Hlavním cílem a posláním Nadace Jakuba Voráčka je zlepšit kvalitu života pacientů s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní (RS) v České republice a podpořit jejich léčbu. Na chod a činnost nadace přispívá výrazně sám Jakub, který za každý bod, který uhraje v rámci sezóny v turnajích NHL posílá na účet nadace 1.000 USD. Za sezónu 2017/2018 předal Kuba nadaci za kanadské bodování rekordních 88.000 USD, za sezónu 2018/2019 to bylo opět neuvěřitelných 82.000 USD (66 bodů za sezónu v NHL podpořilo dalších rekordních 16 bodů z MS 2019 v Bratislavě). Celkem již neuvěřitelných 287.000 USD.

Symbolem a značkou nadace je Kluk Puk, který pomáhá činnost nadace zviditelnit a zároveň získávat další finanční podporu. Pod touto značkou je mimo jiné široké veřejnosti, ale i partnerům k dispozici zajímavá a netradiční nabídka v rámci charitativního e-shopu. http://www.nadacejakubavoracka.cz/kluk-puk-pomaha

Zakoupením výrobků každý automaticky přispívá Nadaci Jakuba Voráčka a podporuje tak pacienty s diagnźou roztroušené sklerózy mozkomíšní. Kluk Puk přináší v průběhu také roku několik akcí, kde je možné se potkat s Jakubem Voráčkem, ale i jeho přáteli a podporovateli z řad sportovních hvězd i známých osobností ze sportovního, kulturního nebo hudebního světa. 

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

272036015/0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat