SOS tlačítko – nonstop pomoc v celé ČR

 

Anděl Strážný nabízí jednoduchý a moderní způsob ochrany zdraví a bezpečí především seniorům, ale i lidem se zdravotním postižením a dlouhodobě nemocným prostřednictvím SOS tlačítka.
Tísňovou péči zajišťuje a své klienty hlídá 24 hodin denně, 365 dní v roce v rámci celé ČR.

Známé přísloví praví, že čas měří všem stejně. Dříve nebo později se naši prarodiče, rodiče a konec konců i my sami ocitneme v situaci, kdy nám zdraví již nebude tak sloužit a naše tělo nás nebude zcela poslouchat. Čím dál častěji budeme přemýšlet o tom, jak dlouho budeme moci ještě žít život jako doposud. Ve svém domově, obklopeni svou rodinou a blízkými.

Ne všichni naši klienti mají to štěstí, někteří jsou ve stáří úplně sami. Finance vynakládají na bydlení, na nákup mnoha léků a na další potřeby jim nezbývá.

Náklady na měsíční službu tísňové péče prostřednictvím SOS tlačítka, která zajistí klientovi pomoc v nouzových situacích, jakými jsou pád, zhoršení zdravotního stavu nebo napadení, představuje finanční částku 350 Kč. 

Za 11,50 Kč denně zajistíte některému z klientů Anděla Strážného možnost zůstat i nadále v přirozeném prostředí, v jeho domově, bez nutnosti odchodu do pobytového zařízení – domu s pečovatelskou službou, domu pro seniory apod.. 

Darujte službu za 450 Kč nebo za 550 Kč a kromě základní péče v podobě záchrany zdraví a života dopřejte seniorovi možnost pravidelné denní kontroly zdravotního stavu, připomínání léků, pitného režimu nebo tzv. Povídavou linku, která eliminuje pocity úzkosti a osamění.

Děkujeme, že se zapojíte do sbírky a darujete některému z našich osamocených klientů měsíc tísňové péče, ale i vědomí toho, že na ně někdo myslí na nejsou úplně sami.

Váš Anděl Strážný

https://www.youtube.com/watch?v=JI_1EU4SF0w

 

 • Petr Boček
  200 Kč
 • Lucie
  350 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Anděl Strážný, z.ú.

www.andelstrazny.eu
Anděl Strážný, z.ú. poskytuje komplexní služby v oblasti nepřetržité tísňové péče v rámci celé ČR určené především seniorům, zdravotně postiženým a dlouhodobě nemocným. Naším cílem je především zajistit našim klientům pomoc v krizových situacích (při pádu, zhoršení zdravotního stavu, napadení), přispět k jejich soběstačnosti, zachovat kvalitu jejich života v přirozeném sociálním prostředí a dopřát jim pocit jistoty a bezpečí. Princip služby - klient je vybaven monitorovacím zařízením, které je napojeno na nepřetržitý dispečink tísňové péče Anděla Strážného. Dispečink obsluhují vyškolení pracovníci v sociálních službách, kteří řeší problémy jednotlivých klientů v reálném čase dle aktuální situace a individuálního plánu tísňové péče. Ten s každým klientem při uzavření smlouvy sestaví sociální pracovnice Anděla Strážného.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

19-4959994349/0800

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat