Podpořte látkové pytlíky! Uděláte radost dvěma tisícům nadšenců i planetě Zemi.

 • Cílová částka 10 000
 • Vybráno 6 750
 • Přispělo 13 dárců
 • Zbývá Již ukončeno

 

Neradi čtete? Mrkněte na naše video tady: https://youtu.be/umsRL6ps_o8

Pokud se podaří vybrat 10 000,- Kč, umožní nám to odměnit látkovými pytlíky 2000 dobrovolníků, kteří s námi sází stromy tam, kde je nikdo jiný nevysadí. A proč látkové pytlíky? Uděláme tím radost nejen lidem, ale i naší planetě. Jsou jsou skvělou alternativou k igelitovým pytlíkům, které používáme k nákupu potravin.

Jsme nezisková organizace Sázíme stromy, a naším hlavním cílem je sázet stromy tam, kde by je nikdo jiný nevysadil. Propojujeme firmy, obce a dobrovolníky a společně sázíme stromy na místech, kde je to nejvíce potřeba. Peníze získáváme od firem, které se rozhodnou podpořit životní prostředí. S obcemi vyhledáváme nejvhodnější lokality, které by jinak zůstaly neosázeny. A s dobrovolníky, často samotnými zaměstnanci firem, nakonec stromy vysázíme. 

A co byste určitě měli vědět k výrobě látkových pytlíků? Abychom nezatěžovali přírodu, využíváme k výrobě zbytky záclon, které by se jinak vyhodily. Pytlíky pro nás šijí ženy z opavské ženské věznice. Pro tyto ženy je to často první smysluplná práce. I přesto s tím máme nějaké náklady, které nedokážeme pokrýt z jiných zdrojů, například stužky, nitě a loga. A to je hlavní důvod, proč si vás dovolujeme požádat o příspěvek. 

Kdyby každý z 2000 dobrovolníků, kterým dáme po sázení pytlík, jednou týdně nakoupil ovoce či zeleninu do látkového pytlíku místo igelitového, ušetříme 100 000 igelitových pytlíků ročně. A to už stojí za to.

Tuto aktivitu podpořila Nadace Partnerství v rámci Matchingového fondu.

Dary: Pokud máte o dary zájem, napište nám prosím email na info@sazimestromy.cz. Do předmětu emailu napište, o který dar máte zájem, do textu dále přidejte vaše kontaktní údaje, email a telefon a, pokud si chcete nechat zaslat látkový pytlík, tak i poštovní adresu.

Pokud budete mít chuť darovat více než 600,- Kč, můžete nám ještě více nahlédnout pod pokličku a zúčastnit se našeho týmového setkání v Praze, které se koná jednou za půl roku. Součástí je i obídek, ale myslíme si, že stojí hlavně za to užít si skvělou energii, která naše setkávání provází. Tento dárek máme připraven pro první dva z vás, kteří přispějí touto částkou. 

Pokud budete mít chuť darovat více než 300,- Kč, budete si moci užít pocit při sázení stromů v roli dobrovolníka, fotografa či druhého koordinátora. Tento dárek máme připraven pro prvních dvacet, kteří přispějí touto částkou. Garantujeme vám, že si ze sázení odnesete parádní pocit bez ohledu na počasí.

No a do třetice všeho dobrého – všem, kdo přispějí více než 80,- Kč, zašleme látkový pytlík jako poděkování za podporu.

 • Mimořádný dar
  250 Kč
 • Mimořádný dar
  100 Kč
 • Mimořádný dar
  150 Kč
 • Mimořádný dar
  100 Kč
 • Mimořádný dar
  200 Kč
 • Mimořádný dar
  250 Kč
 • Mimořádný dar
  500 Kč
 • Mimořádný dar
  500 Kč
 • Mimořádný dar
  3 000 Kč
 • Mimořádný dar
  1 100 Kč
 • Mimořádný dar
  150 Kč
 • Mimořádný dar
  100 Kč
 • Mimořádný dar
  350 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Sázíme stromy, z.ú.

www.sazimestromy.cz
Propojujeme firmy, obce a dobrovolníky a společně sázíme stromy na místech, kde je to nejvíce potřeba. Peníze získáváme od firem, které se rozhodnou podpořit životní prostředí. S obcemi vyhledáváme nejvhodnější lokality, které by jinak zůstaly neosázeny. A s dobrovolníky, často samotnými zaměstnanci firem, nakonec stromy vysázíme.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

2601376037/2010

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat