Podpoř asistentský portál www.asistentpedagoga.cz

 

Pomozte udržet existenci webového portálu www.asistentpedagoga.cz, který je po dobu bezmála 10 let přední autoritou a v podstatě jediným funkčním webem zaměřeným výhradně na profesi asistentů pedagoga.
 
Tento portál využívají nejen asistenti, ale i školy, pedagogové a také rodiče. Nabízí rychlou a přehlednou orientaci v legislativě, metodické materiály, články k aktuálnímu dění, nabídku kurzů, seminářů a konferencí, a hlavně velmi využívanou odbornou poradnu a burzu práce.
 
Výtěžek veřejné sbírky proto bude použit hlavně na finanční odměnu pracovníků, kteří se denně starají o poradnu a burzu práce, zpracovávají metodické instrukce a podklady, aktuality, odborné články a legislativní minimum, vyrábějí instruktážní videa, zajišťují technickou podporu a rozvoj stávajících i nových funkcionalit webového portálu. 
 
Případně také na financování vytvoření platformy asistentů pedagoga, tj. bezpečného prostoru pro sdílení, vzdělávání a společné vyjednávání asistentů pedagoga s dalšími profesemi a institucemi, v oblasti vzdělávání, a na financování konkrétních akcí, které jsou realizovány se spolupracujícími asistenty pedagoga (konference, supervize, mentoring, kempy, adaptační pobyty apod.).
 • Eliška Crkovská
  500 Kč
 • Karla Kadlecová
  500 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Nová škola, o.p.s.

www.novaskolaops.cz
Obecně prospěšná společnost Nová škola je nevládní, nezisková organizace, která od roku 1996 podporuje společné vzdělávání všech dětí, včetně menšin, cizinců, popř. jinak sociálně či kulturně znevýhodněných dětí a mládeže. Podporujeme děti se sociálním znevýhodněním na jejich cestě českým vzdělávacím systémem od předškolního vzdělávání až po střední školu. Poskytujeme metodickou podporu pedagogům, pedagogickým asistentům, knihovníkům i rodičům. Zapojujeme do našich aktivit dobrovolníky. Jsme členy České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání, neformální sítě Úspěch pro každého žáka, Poradní platformy pro integraci cizinců při Magistrátu hlavního města Prahy a pracovní skupiny NNO pracujících s ohroženými dětmi; úzce spolupracujeme s Národním pedagogickým institutem.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

304418529/0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat