Náprava -přeměna- smíření

 

Projekt Náprava -přeměna- smíření zahrnuje všechny, kterých se zločin dotýká: oběti, pachatele, odsouzené, propuštěné, a rodiny všech.
Pachatelé potřebují péči před výstupem z věznice, aby se už nevraceli ke stejným vzorcům chování. MVS vede ve věznicích kurzy pro odsouzené a mění jejich hodnotové žebříčky směrem k přijímání odpovědnosti za zločin a skutečnou nápravu. Propuštění se v prvních dnech a měsících znovu dostávají do ohrožení zopakování zločinu a potřebují doprovod a vytvoření nového kvalitního zázemí. MVS čeká nejpotřebnější u bran věznice a pečuje po ně do okamžiku, než se postaví na vlastní nohy. Sociálně slabí propuštění čekají 2 měsíce na dávky hmotné nouze a přitom je nebezpečí se opět někomu ublíží. MVS vede nízkoprahový klub pro propuštěné, jejich rodiny a přátele. Scházejí se tam i bezdomovci, jakkoliv správná prevence vede ke snížení jak rizik recidiv, tak bezdomovectví. O Vánocích MVS posílá dárky dětem, které mají rodiče ve VTOS. Tyto děti jsou neviditelnými oběťmi zločinu, zažívají nepřítomnost rodiče a velký sociální propad rodiny i vlastní stigmatizaci. Finanční podpora se týká všech oblastí projektu Náprava - přeměna-smíření. Je to podpora bydlení, hrazení cest pro doklady, úhrada léků ( pokud není jiná možnost), pomoc s doprovodem do místa bydliště, provoz Klubu 2 Ryby, kontakt s propuštěními po telefonu, pomoc dětem odsouzených.
V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

MEZINÁR.VĚZEŇSKÉ SPOLEČ.,O.S.

http://prisonfellowship.cz/
Sociálně křesťanské hnutí, pomoc odsouzeným, propuštěným a obětem tr. činu

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

264970289/0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat