MLUVIT bez obav

 

Již od roku 2002 pomáháme dětem, dospělým i seniorům opět nalézt řeč. Naším posláním je díky komplexní službám pomáhat osobám znevýhodněným závažnými poruchami komunikace a hybnosti a jejich rodinám.  

Dojíždíme do rodin dětí s autismem a jinými neurovývojovými poruchami, kde pomáháme dětem rozvíjet řeč. Cílem je rozvoj jejich komunikačních dovedností, nastavení alternativní komunikace. V rámci sociální rehabilitace pomáháme dospělým k dosažení samostatnosti a soběstačnosti, a to rozvojem jejich specifických schopností a dovedností, posilováním návyků a nácvikem úkonů běžných pro samostatný život. Směřujeme k začlenění znevýhodněných osob v produktivním věku do společnosti a na trh práce. Výzvou jsou pro nás i klienti, kteří přišli o řeč po úrazu či cévní mozkové příhodě.

Momentálně chceme vybrat dostatek prostředků k přestavbě a novému zařízení naší kontaktní místnosti, kde se děti budou cítit příjemně, bezpečně a budou motivovány ke hře a učení a budou ho považovat za "ten skvělý pokojíček" - místo kam se budou rády vracet.

Místo bude mít hned několik různých funkcí, kromě oblíbené herny to bude taky kancelář pro naše terénní poradkyně, setkávat se zde budou rodiče těchto dětí a nebo si sem přijdou pro radu či pomoc.
Pomozte nám zařídit kontaktní místnost snů.

Všem našim klientům chceme dát šanci mluvit.

Děkujeme za Vaši podporu! 

 • Lukáš Maštera
  500 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Občanské sdružení LOGO z.s.

www.oslogo.cz

"Dejme lidem šanci mluvit" 

Posláním OS Logo je pomáhat osobám znevýhodněným závažnými poruchami komunikace a hybnosti, přičemž naším klientem není pouze samotný jedinec, ale celá jeho rodina. Tuto pomoc poskytujeme prostřednictvím souboru komplexních služeb, jejichž cílem je umožnit daným osobám prožít plnohodnotný život, jak v osobní rovině, tak i na pracovním poli.

Naše sdružení poskytuje svým klientům následující služby:

 • raná péče
 • sociální rehabilitace
 • odborné sociální poradenství

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

35-1360220247/0100

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat