Lidem oporou

 

Již od roku 2002 pomáháme dětem, dospělým i seniorům s rozvojem komunikačních schopností. Naším posláním je díky komplexním službám pomáhat osobám znevýhodněným závažnými poruchami komunikace a hybnosti a jejich rodinám.  

V rámci osvěty o problematice těžkých poruch komunikace a hybnosti organizujeme logopedickou konferenci, odborné vzdělávací workshopy, benefiční akce a jsme také pravidelnými hosty v médiích. Během roku pořádáme pobyty a setkávání pro naše rodiny z rané péče. Pro naše nejmenší vymýšlíme herní odpoledne s plněním úkolů, které je rozvíjí ve všech směrech. 

Buďte s námi přitom! Pojďte pomáhat společně s námi!

Ať už nás podpoříte finančně či se stanete dobrovolníkem!

Sledujte náš FB profil a dozvíte se o nás víc -> https://www.facebook.com/oslogo.cz

Děkujeme za Vaši podporu! 

 • Lukáš Maštera
  500 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Občanské sdružení LOGO z.s.

www.oslogo.cz

Zlepšujeme kvalitu života dětem i dospělým se závažnými poruchami komunikace a hybnosti už od roku 2002.  Patří mezi ně i lidé, kteří přišli o řeč po úrazu či cévní mozkové příhodě. Všem našim klientům jsme oporou!

Jako nezisková organizace poskytujeme bezplatně sociální služby – ranou péči, sociální rehabilitaci a odborné sociální poradenství. 

Raná péče

Dojíždíme do rodin dětí s autismem a jinými neurovývojovými poruchami. Pomáháme rodinám rozvíjet děti ve všech směrech. Pořádáme speciální týdenní pobyty či setkávání rodin. Kvalitu našich služeb garantuje Asociace rané péče České republiky z.s.

Sociální rehabilitace

Podporujeme dospělé v dosažení samostatnosti a soběstačnosti. Společně směřujeme k jejich začlenění do společnosti a na trh práce. Učíme je, jak pracovat s počítačem či komunikovat v různých společenských situacích. 

Odborné sociální poradenství

Poskytujeme podporu při řešení nepříznivé životní situace. Nabízíme poradenství v různých oblastech např. sociální, psychologické či pracovní. Poskytujeme kontakty na další odborníky či spolupracující organizace. Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

35-1360220247/0100

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat