Lidem oporou

 

Již od roku 2002 pomáháme dětem, dospělým i seniorům s rozvojem komunikačních schopností. Naším posláním je díky komplexním službám pomáhat osobám znevýhodněným závažnými poruchami komunikace a hybnosti a jejich rodinám.  

Dojíždíme do rodin dětí s autismem a jinými neurovývojovými poruchami, kde pomáháme dětem rozvíjet řeč. Cílem je rozvoj jejich komunikačních dovedností, nastavení alternativní komunikace. V rámci sociální rehabilitace pomáháme dospělým k dosažení samostatnosti a soběstačnosti, a to rozvojem jejich specifických schopností a dovedností, posilováním návyků a nácvikem úkonů běžných pro samostatný život. Směřujeme k začlenění znevýhodněných osob v produktivním věku do společnosti a na trh práce. Výzvou jsou pro nás i klienti, kteří přišli o řeč po úrazu či cévní mozkové příhodě.

Momentálně pracujeme na přestavbě kontaktní místnosti. Tato místnost má hned několik různých funkcí, je to nejen společná kancelář pro naše terénní poradkyně, místo pro uskladnění všech hraček a logopedických pomůcek, ale také středobod všeho dění v našem sdružení. Slouží pro setkávání všech pracovníků sdružení, také pro klienty sociální rehabilitace, kteří zde mají své kroužky a v neposlední řadě pro setkávání rodičů i celých rodin našich nejmenších klientů. Součástí rekonstrukce je také vytvoření ambulantní místnosti, která bude sloužit pro užší kontakt s malými, ale i velkými klienty. Bude zařízena tak, aby se zde všichni cítili příjemně, bezpečně a byli motivováni ke hře a učení. Prostě ideální prostor pro to být sám sebou a chtít se dále rozvíjet. 

Velmi bychom si přáli, aby se u náš všichni cítili příjemně a my jim byli tolik potřebnou oporou! 

Děkujeme za Vaši podporu! 

 • Lukáš Maštera
  500 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Občanské sdružení LOGO z.s.

www.oslogo.cz

"Dejme lidem šanci mluvit" 

Posláním OS Logo je pomáhat osobám znevýhodněným závažnými poruchami komunikace a hybnosti, přičemž naším klientem není pouze samotný jedinec, ale celá jeho rodina. Tuto pomoc poskytujeme prostřednictvím souboru komplexních služeb, jejichž cílem je umožnit daným osobám prožít plnohodnotný život, jak v osobní rovině, tak i na pracovním poli.

Naše sdružení poskytuje svým klientům následující služby:

 • raná péče
 • sociální rehabilitace
 • odborné sociální poradenství

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

35-1360220247/0100

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat