DOMA JE DOMA

 
Daruj správně

 

Projekt DOMA JE DOMA si klade za cíl poskytovat kvalitní služby osobní asistence, které zajistí zdravotně postiženým občanům právo na plnohodnotný život v přirozeném prostředí domova bez nutnosti umístění do ústavu. Klienti využívající služeb osobní asistence jsou především hendikepovaní spoluobčané, ale i senioři, kteří by bez každodenní pomoci osobní asistence byli odkázáni na ústavní péči. Ta ale mnohdy hodnotu člověka degraduje.

Osobní asistence vykonávána přímo v bytě klienta, tedy v jeho přirozeném prostředí, ale i v tom běžném veřejném, umožňuje žít kvalitní život se snahou o sociální začlenění do plnohodnotného života ve společnosti. Jde především o pomoc se základními úkony, které „zdravého člověka" provází na každém jeho kroku. Ať už se jedná o pomoc při ranní hygieně, oblékání, pomoc při přesunu na vozík, doprovod do zaměstnání, do školy, k lékaři, pomoc při nákupech, pomoc při přípravě jídla, doprovod za kulturou, večerní hygienu, až po ukládání na lůžko. Osobní asistence je klientům k dispozici 7 dní v týdnu 365 dní v roce. Osobní asistent tedy nahrazuje např. klientovy nohy, ruce, hmat. Ráda bych Vám vyjádřila srdečné poděkování za Váš dar, který nám pomůže realizovat naši snahu o zlepšení života zdravotně postižených občanů. Pokud máte zájem o zasílání aktuálních novinek ze života naší organizace a pozvánek na naše veřejné propagační akce, prosíme Vás o kontaktní údaje. V opačném případě respektujeme Vaše rozhodnutí zůstat v anonymitě a Vaše jméno, výši daru a kontaktní údaje v seznamu dárců zveřejňovat nebudeme. 

Upřímně Vám děkuji za podporu projektu!

 

Iveta Pešková, ředitelka

 • 1. 10. 2021

  PROSAZ slaví 30 let

  Již tři desetiletí děláme maximum pro to, aby naše poskytované služby co nejvíce vyhovovaly individuálním potřebám našich klientů. Za třicet let jsme vybudovali komplexní portfolio služeb pro zdravotně postižené.  Děkujeme Vám všem, kteří jste s námi těch 30 let byli.
  Kteří jste pro nás pracovali, podporovali nás, radovali se z našich úspěchů, nebo nám prostě pomáhali!

 • 12. 9. 2017

  .

  .

  .

  .

 • Diana Kabeleová
 • Žabka
  500 Kč
 • IPES
  100 Kč
 • Tomáš
 • Tomáš
  51 Kč
 • Tomáš
  20 Kč
 • Tomáš
  10 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

PROSAZ, z.ú.

www.prosaz.cz
Posláním organizace PROSAZ je pomáhat zdravotně postiženým žít normálně. Zapojujeme je do běžného života zajištěním přímé péče, zaměstnáváním a nabídkou volnočasových a rekreačních aktivit.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

2224124028/5500

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat