Denní stacionář pro děti a mládež s postižením

 

Kaňka o.p.s. od roku 2002 poskytuje obecně prospěšné služby v oblasti výchovy a vzdělávání dětí s postižením předškolního a školního věku a v oblasti sociálních služeb pro děti a mládež a dospělé osoby s postižením z Tábora a okolí. Jsou to sociální služby Raná péče, Osobní asistence a Denní stacionáře, registrované u KÚ JČK v Českých Budějovicích a dále vzdělávání v naší Mateřské a Základní škole speciální. Všechny tyto činnosti probíhají pod jednou střechou, jsou propojené a navazují na sebe. Počet klientů dosáhl současných 100. 

Centrum Kaňka sídlí v Táboře v areálu bývalé MŠ ze 70. let. Prostory postupně rekonstruujeme a bezbariérově upravujeme tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám našich uživatelů.

Námi využívané pavilony mají nyní plnou kapacitu. Denní stacionář v současné době sdíleně využívá prostory s naší Základní školou - chybí mu tedy vlastní bezbariérový prostor.

Postupnou rekonstrukcí a přestavbou přilehlého bývalého domku školníka, který jsme od Města získali k užívání, bychom rádi vytvořili důstojné prostory Denního stacionáře pro děti a mládež s postižením s dostatečnou kapacitou.

 • Basík zahradnictví
 • Jana Slouková
 • Ižofovi, Libín
  2 000 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Kaňka o.p.s.

www.kanka.info

Poskytujeme předškolní a školní vzdělávání pro děti a mládež s postižením propojené se sociálními službami (raná péče, terapie, denní stacionáře, osobní asistence) a s integrovanými volnočasovými aktivitami.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

289248698 / 0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat