Sbírka Bílá pastelka

 

Jsme nestátní neziskovou organizací poskytující služby nevidomým a slabozrakým na našich 75 odbočkách po celé České republice a 5 celostátních klubech. Mezi naše hlavní služby patří sociální práce mezi zrakově postiženými občany, poradenství o možnostech kompenzace zrakového postižení (včetně technického poradenství při výběru pomůcek), vydávání informačních časopisů v Braillově písmu, zvukové i digitální podobě, sociálně právní poradenství a další. Jsme jedním z pořadatelů sbírky Bílá pastelka, jejíž výtěžek využíváme právě na služby pro zrakově postižené občany. Více informací o naší organizaci a naší činnosti naleznete na www.sons.cz nebo na www.bilapastelka.cz.

 • Ing. Daniela Němčáková
  2 000 Kč
 • martina
  100 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek

www.sons.cz
Posláním SONS je sdružovat a hájit zájmy nevidomých a jinak zrakově postižených občanů a poskytovat konkrétní služby vedoucí k integraci takto postižených do společnosti. Naše priority jsou: vyhledávání a kontaktování těžce zrakově postižených včetně osob v akutním stádiu po ztrátě zraku, podpora zaměstnanosti, socioterapeutická činnost realizovaná ve svépomocných skupinách a aktivizačních klubech, odstraňování architektonických a informačních bariér, ověřování nových forem pomoci těžce zrakově postiženým občanům včetně popularizace a osvětlování problematiky zrakového postižení, navigační centrum pro nevidomé. Podrobnější informace najdete na www.sons.cz a www.bilapastelka.cz .

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

8888332222/0800

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat