Akce Cihla - Sbírka na podporu lidí s mentálním postižením

 

Akce Cihla je celostátní benefiční streetartová sbírková a osvětová kampaň na podporu moderních sociálních služeb pro lidi s mentálním znevýhodněním, kterou po 25. pořádá Portus Praha z.ú.

Díky více než 300.000 prodaných cihel jsme mohli podpořit 54 projektů v mnoha oblastech sociálních služeb. Každou získanou pomocí - prodanou cihlou, získává akce na síle.

Portus Praha z.ú. již 25 let pomáhá lidem s mentálním znevýhodněním plnohodnotně žít. V rámci našich aktivit pokrýváme široké spektrum sociálních služeb, abychom byli schopni našim klientům pomoci v co nejvíce aspektech jejich života. Poskytujeme pobytové a terénní sociální služby, organizujeme osvětové programy a vzdělávací kurzy, provozujeme sociální podnik Dobroty s příběhem, kde lidé s mentálním a zdravotním znevýhodněním mohou nalézt pracovní příležitosti.

V tuto chvíli přispěli pouze anonymní dárci.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Portus Praha z.ú.

www.portus.cz
Portus Praha z.ú. již 25 let pomáhá lidem s mentálním znevýhodněním plnohodnotně žít. V rámci našich aktivit pokrýváme široké spektrum sociálních služeb, abychom byli schopni našim klientům pomoci v co nejvíce aspektech jejich života.

Poskytujeme pobytové a terénní sociální služby, organizujeme osvětové programy, pořádáme sbírku Akce Cihla. Provozujeme sociální podnik Dobroty s příběhem, kde lidé s mentálním znevýhodněním mohou nalézt pracovní příležitosti.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

2300948468/2010

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat