Akce Cihla - Sbírka na podporu lidí s mentálním postižením

 

Dvanáct lidí s mentálním postižením našlo přístav v chráněném bydlení Fara ve Slapech nad Vltavou, kde mohou důstojně bydlet, pracovat, rozvíjet se a svobodně žít spolu s ostatními lidmi. Chráněné bydlení Fara ale potřebuje nezbytné opravy a úpravy a někteří klienti novou službu. Každý příspěvek může pomoci.

Chráněné bydlení Fara
Chráněné bydlení se nachází v bývalém objektu fary a v roce 2000 bylo první ubytovací sociální službou pro lidi s mentálním postižením v obci Slapy. V současné době zde žije dvanáct lidí s těžkým a středním mentálním postižením, kteří potřebují celodenní podporu asistentů.

Posláním chráněného bydlení Slapy je podat pomocnou ruku dospělým lidem, kteří nejsou dostatečně samostatní při naplňování svých potřeb v důsledku mentálního postižení. Poskytujeme celoroční pobytové a asistenční služby v obci Slapy s důrazem na podporu základních lidských práv, individuálního rozvoje a důstojného zařazování do běžného života.

 

V tuto chvíli přispěli pouze anonymní dárci.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Portus Praha z.ú.

www.portus.cz

„Loď v přístavu je v bezpečí, ale proto se lodě nestaví" William Shedd

Portus Praha je přístavem pro lidi s mentálním postižením, aby mohli důstojně bydlet, pracovat, rozvíjet se a svobodně žít spolu s ostatními život člověka.

První ročník AKCE CIHLA se konal v roce 1999 v Praze. Za peníze získané z jednotlivých ročníků benefiční sbírky se podařilo zrekonstruovat objekt bývalé Fary, postavit nové chráněné bydlení Na Vyhlídce, vybudovat sociálně terapeutickou dílnu v objektu Fary a postavit Sociální podnik v Davli DOBROTY S PŘÍBĚHEM. V tomto sociálním podniku pracují lidé s mentálním postižením - vyrábí zde nakládané sýry a utopence.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

2300948468/2010

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat