Stromy svobody 1918–2018

 • Vybráno 13 156

 

K oslavám 100. výročí vzniku Československa, které se uskuteční v roce 2018, pořádá Nadace Partnerství s podporou organizace Post Bellum, firmy Arboeko a dalších partnerů roční kampaň Stromy svobody 1918–2018.

Pomozte nám pečovat o Stromy svobody! Naši rodiče, prarodiče i praprarodiče je sázeli ve zlomových letech na počest vzniku demokratického státu v roce 1918. Jejich příběhy jsou i naše příběhy. Jsou to příběhy statečných a odvážných lidí, jejichž životy stojí pevně na demokratických hodnotách. Podobně jako stromy, které zasadili. Pomozte nám najít Stromy svobody a zajistit jejich odborné ošetření. O stromy – stejně jako o demokracii – totiž musíme pečovat.

Nezapomínejte na své kořeny a hledejte, pečujte a sázejte s námi Stromy svobody.

Více o kampani: www.stromysvobody.cz

 

Darovací certifikáty

Máte zájem o darovací certifikát? Přispějte na kampaň, stáhněte a následně vytiskněte - pro sebe či Vaše blízké - darovací certifikát v příslušné hodnotě.


 Tree of Liberty Campaign 1918–2018

This coming year, 2018, marks one hundred years since the end of World War I - an event that was commemorated in the Czech Republic by planting trees across our countryside. The trees were a symbol of freedom and became known as Trees of Liberty. In the years since, other significant events linked to our freedom (World War II, The Velvet Revolution) were also observed by planting more Trees of Liberty.

In observance of the 100th anniversary of our Republic, we are urging our fellow Czech citizens to remember their roots and stand up for the freedom we enjoy today by planting more Trees of Liberty. With your help, more Trees of Liberty will stand in testimony of our history!

 

 • Tereza Nováková
  10 Kč
 • Fantomas
  5 Kč
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Nadace Partnerství

www.nadacepartnerstvi.cz

Nadace Partnerství pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby a inspiraci ze zahraničí. Podporuje kvalitní veřejná prostranství, zelené stavění, vzdělávání, zeleň ve městě i v krajině, zklidňování dopravy, šetrnou turistiku a ochranu přírody. Každoročně vyhlašuje oblíbenou celostátní anketu Strom roku, založila tradici Festivalu otevřených sklepů, v Brně postavila vzdělávací centrum Otevřená zahrada určené pro environmentální vzdělávání žáků škol, dospělých i studentů univerzit.

Společně s pěti sesterskými nadacemi v Bulharsku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a na Slovensku tvoří asociaci Environmental Partnership Association, zaměřenou na podporu aktivit směřujících k ochraně životního prostředí, místních komunit a společnosti.

 

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

606794036/5500

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat