Záchrana kláštera Chotěšov

 

Klášter Chotěšov je bývalý klášter premonstrátek v Chotěšově v okrese Plzeň-jih, který byl ve 13. století založen na vyvýšeném místě nad řekou Radbuzou. Tento překrásný komplex je jednou z řady dominant plzeňského kraje.
Spolek klášter Chotěšov usiluje o záchranu tohoto historického objektu. Pořádáním kulturních akcí, publikováním článků o klášteru, vykonáváním průvodcovské služby a výstavami výtvarných děl se snaží tuto kulturní památku přiblížit širokému okruhu občanů.

Cílem projektu je získání finančních prostředků, které společně s dotacemi pomohou opravit klášter Chotěšov. Tomuto významnému duchovnímu místu Plzeňského kraje se snažíme navrátit jeho někdejší význam. Klášter je místem nejen duchovním, ale v současné době hlavně kulturním.

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Spolek Klášter Chotěšov


Spolek Klášter Chotěšov je dobrovolný svazek, jehož členové usilují o záchranu národní kulturní památky, klášter Chotěšov. Spolek podporuje projekty, které klášter popularizují široké veřejnosti, pořádá v klášteře kulturní akce, provádí průvodcovskou činnost, organizuje výstavy výtvarných děl a koncerty, spolupracuje s médii. Kromě těchto činností spolek vykonává i vydavatelskou činnost, prodává pohlednice, tiskoviny, turistické vizitky a známky, knihy, kalendáře a soustřeďuje historické materiály. Snahou členů Spolku je dostat klášter do širšího povědomí lidí pro jeho historický význam a jeho zachování pro budoucí generace.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

276001071/0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat