V srdci mám Boží chrám

 

Projekt je zaměřen na získávání financí k pokrytí spoluúčasti na dotacích, získávaných na opravy kostela sv. Františka a Viktora v Ostravě-Hrušově. Kostel prošel v posledních letech rozsáhlými opravami, ne-li záchrannými pracemi, které byly nutné pro jeho uchování, a to především po ničivých povodních v roce 1997, kdy voda vystoupala až do výše 3,5 m. Snažíme se navrátit tuto kulturní památku k životu, a to nejen po stránce duchovní, ale také z hlediska rozsáhlých oprav a z hlediska kulturního. Kromě záchranných prací zde probíhají také kulturní akce, především benefičního charakteru.

Za jakoukoliv pomoc srdečně děkujeme.

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Společnost pro památkovou obnovu hrušovského kostela


Spolek Společnost pro památkovou obnovu hrušovského kostela se zaměřuje na organizování kulturních akcí a získávání finanční podpory pomocí dotací a grantů pro potřeby zajišťování oprav kulturní památky, za kterou byl kostel sv. Františka a Viktora v roce 2010 prohlášen. V posledních letech se nám podařilo kostel ve své podstatě zachránit od postupného celkového úpadku, který nastal po povodních v roce 1997, kdy zde voda vystoupila až do výše 3,5 m. Jsme vděčni za jakoukoliv finanční pomoc. Rádi bychom náš kostel dostali do širšího povědomí lidí, již pro jeho pohnutou minulost i historický význam (stojí na tzv. "hranici světů"). Blíže se o našem kostele i naší organizaci dočtete na webu: beneficehrusov.webnode.cz . V roce 2015 (neúspěšně) usiloval náš kostel o získání označení evropské dědictví, v letošním roce se s jeho fotografiemi můžete setkat v putovní národní výstavě Má vlast cestami proměn.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

2100958119/2010

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat