Stavte s námi varhany pro Svatou Horu

 

Cílem projektu je dokončení stavby velkých varhan pro papežskou baziliku minor na Svaté Hoře u Příbrami, perlu raně barokní architektury, a tak následně přispět k zachování a rozvoji tradice zejména sakrální hudby jak na poutním místě samotném, tak v obecném slova smyslu. Stavba varhan byla zahájena na konci roku 2008. Jedná se o rozsáhlý projekt, jak z pohledu technického a estetického, tak finančního. Prostředky získané prostřednictvím DMS mohou významnou měrou napomoci k dokončení stavby královského nástroje pro Svatou Horu.

Matice Svatohorská je spolkem přátel a dobrodinců Svaté Hory, nejvýznamnějšího poutního místa v Čechách spojeného s mariánským kultem. Ve své činnosti se zaměřuje na zcela konkrétní podporu duchovně-kulturního zázemí Svaté Hory. V této souvislosti usiluje o zachování a rozvoj sakrální hudby, k němuž má rozhodujícím způsobem přispět projekt stavby velkých varhan pro Svatou Horu.

0 Kč V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Matice Svatohorská


Sdružuje přátele a dobrodince Svaté Hory. Pečuje o kulturní rozkvět a duchovní a materiální zázemí této národní kulturní památky. Přispívá k vytváření příznivých podmínek pro příchozí turisty a poutníky (opravy, údržba areálu, vzdělávací a kulturní akce). Navazuje na tradici Matice Svatohorské založené v období 1. republiky.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

050016-0523967309/0800

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat