Srdce pro vás

 

Nadační fond J&T, který v Česku působí už od roku 2004, se spojil s deníkem Blesk. Nadační fond má přesná kritéria výběru organizací, které Blesk podpoří mediálním prostorem, dárci mj. čtenáři pak prostřednictvím Nadačního fondu J&T jednotlivé projekty podpoří i finančně.
Základem výběru je odborné zázemí, schopnost využít nabízenou pomoc efektivně či spolehlivost. Pomoc bude směřovat k ohroženým či týraným dětem, rodinám v hmotné či sociální nouzi, matkám samoživitelkám, vážně nemocným dětem a dospělým, handicapovaným, včetně lidí s mentálním postižením či s duševním onemocněním, seniorům v problémech a mnoha dalším potřebným.
Čtenáři Blesku budou přispívat na konkrétní příběhy pomocí částek na účet projektu a pomocí dárcovských esemesek. Každý měsíc bude prostřednictvím Nadačního fondu J&T na stránkách Blesku věnován prostor jednomu vybranému tématu. Srdce pro vás přinese vždy minimálně jeden velký příběh měsíčně. Jeho součástí bude i popis toho, co by konkrétním lidem mohlo usnadnit život. Zároveň představuje vybranou neziskovou organizaci, která se tímto tématem zabývá, aktivně pomáhá, stará se o klienty. Přinese tedy zkušenosti lidí z oboru, odborníků.
Všechny informace, příběhy, kontakty, možnosti pomoci, či představení nadací budou na webu www.srdceprovas.cz.
V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Nadační fond J&T


Posláním Nadačního fondu J&T je podpora aktivit právnických a fyzických osob sledujících obecně prospěšné cíle, zejména se zaměřením na podporu projektů a aktivit sociálního charakteru. Podpora nemocným, fyzicky a mentálně postiženým dětem a dospělým, sociálně slabým rodinám s dětmi, ohroženým dětem za účelem prohloubení všestranné péče o ně. Podpora zvířecích útulků.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

0002160016/5800

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat