S Tamtamem na cestách

 

Cílem organizace je poskytovat komplex kvalitních služeb pro děti i dospělé se sluchovým postižením. Jedná se o služby rané péče, služby sociálně aktivizačních a služby sociálního a dalšího odborného poradenství. Naším cílem je zajistit tento komplex našim stávajícím uživatelům, ale také zabezpečit nové zájemce o naše služby - zejména rodiny s dětmi, kterým právě byla sdělena diagnóza sluchového postižení jejich malého dítěte.

Cílem projektu je získat potřebné finance, které by dorovnávaly částku, kterou potřebujeme pro plynulý a bezproblémový chod všech našich služeb a která by nám zároveň umožnila pořídit takové vybavení, které by zvyšovalo kvalitu našich služeb a umožňovalo harmonický rozvoj dětí. Každoročně se potýkáme s nedostatkem financí, které nám alokuje Ministerstvo práce a sociálních věcí a krajské úřady. Tento nedostatek financí se odráží na jistotě, že služba může celoročně plynule, bez omezení fungovat. Rodiny v některých krajích tak mají i tu zkušenost, že služba byla na nějakou dobu pozastavena a služba jim nemohla být poskytnuta. Pozastavení služby vždy negativně ovlivňuje podporu rodiny a tím přímo ohrožuje plynulý rozvoj dítěte. Těmto rodinám není možné zajistit náhradní službu, jelikož jsou naše služby jedinečné a nezastupitelné.
V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.


Centrum pro dětský sluch je organizace, která vyjadřuje a hájí zájmy sluchově postižených dětí a jejich rodičů a dospělých se sluchovým postižením.
Snahou naší organizace je přispívat k rozvoji péče o sluchově postižené děti a dospělé a pomáhat jim a jejich rodinám překonávat následky sluchového postižení. Usilujeme o vytváření předpokladů pro co nejdokonalejší integraci sluchově postižených do společnosti.

Poskytujeme komplex služeb pro rodiny se sluchově postiženými dětmi a dospělé se sluchovým postižením. Nedílnou součástí podpory dětí i dospělých se sluchovým postižením je vydávání publikací, které se rodičům stávají průvodcem v problematice výchovy a vzdělání jejich sluchově postiženého dítěte a kterých je v ČR velký nedostatek.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

24240287/0100

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat