Rozvoj zdravotní, sociální a rehabilitační péče pro lidi nemocné roztroušenou sklerózou v Domově sv. Josefa

 

V Domově sv. Josefa - dosud jediném nestátním zdravotnickém a sociálním zařízení pro nemocné roztroušenou sklerózou (RS) - pečujeme již od roku 2001 o lidi s RS v těžkém stádiu nemoci. Základem a cílem naší činnosti je pochopení jedinečnosti každého člověka a úcta k jeho osobnosti a potřebám s ohledem na toto závažné onemocnění. Při komplexní péči o takto nevyléčitelně nemocné se snažíme naplnit celou šíři potřeb pro jejich důstojný a plnohodnotný život. Usilujeme o poskytování péče a služeb, které pomohou nemocným RS posílit nebo vrátit sebeúctu a radost ze života, možnost sociálních kontaktů, sebeobsluhy a zvýšení sebevědomí pocitem, že i když je život s RS velmi těžký, je to dar a je dobré ho ŽÍT.
V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Oblastní charita Červený Kostelec


Naše charitní a neziskové zařízení poskytuje komplexní zdravotně sociální péči zejména onkologicky nemocným pacientům v závěrečném stádiu nemoci již 22 let. Za uplynulou dobu prošlo hospicem přes 8 192 nemocných a navíc zde byla poskytnuta pomoc i jejich příbuzným a blízkým, kteří je doprovázeli.

Hospicová péče usiluje o pozitivní a důstojné završením života terminálně nemocných za současného podávání profesionální léčby bolesti, tlumení dalších příznaků onemocnění a zajištění lidské blízkosti. Blízké osoby jsou zahrnuty do péče hospice na jedné straně jako spolupracovníci, kteří mají v poslední části života nemocného nezastupitelnou úlohu, na druhé straně potřebují sami podporu. Hospic jim nabízí odborné poradenství, možnost neomezené návštěvy a ubytování v pokoji nemocného, stravování apod. Počet nocí doprovodů strávených na pokoji s pacientem se pohybuje okolo 740 za rok.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

35-6637770237/0100

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat