PRO MATĚJE

 

Z opakující se angíny se po standardní operaci mandlí Matějova diagnóza proměnila na stav silného poškození mozku. Nejvíc bolí, že se to celé stát nemuselo ....

Matěj to nevzdal a byl v tomto stavu předán rodičům do domácí péče, která je extrémně náročná, zejména tím, že je nepřetržitá. A tak tedy tam kde již síly maminky Matěje nestačí, rodiče se obrací na péči odborných asistentek.

Po tom všem čím Matěj prošel a stále prochází, je ale domácí péče jediným dostupným řešením k tomu, aby mohl Matěj nadále žít alespoň trochu důstojně.

Matýsek dokáže projevit radost i smutek z některých věcí a dokáže dávat najevo, že je rád, že stále žije a že je doma. I díky Vám může žít Matěj důstojněji v domácím prostředí s námi a může čekat, zdali věda nenalezne způsob, jak mu více pomoci.

Pro Matějovy rodiče představuje příspěvek na Matýskovo speciální sbírkové konto tu největší pomoc. Díky příspěvkům od dárců jsou schopni poskytnout Matýskovi kvalitní domácí péči a nakoupit zdravotní pomůcky, které Matýsek životně nutně potřebuje. Ani jednu z těchto věcí nehradí zdravotní pojišťovna.

Moře potřebné pomoci se však skládá i z malých kapek a tak jakýkoliv finanční příspěvek vrací Matýskovi naději a rodičům víru, že další měsíce budou mít jeho péči z čeho platit.

Celý příběh Matěje a jeho rodiny si můžete přečíst na www.promateje.cz.

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

PRO MATĚJE, z.s.


Posláním organizace je pomáhat rodinám s dětmi s těžkým poškozením zdraví, zejména rodinám s dětmi v komatu, aktuální cíl - pomoc pro Matěje Kociána.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

123123/0100

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat