Pomozte nám v Opavě pomáhat

 

Charita Opava pomáhá občanům Opavy již déle než 20 let a poskytuje ve městě více než polovinu sociálních služeb, díky nímž se zde lépe žije dětem i seniorům. Projekt POMOZTE NÁM V OPAVĚ POMÁHAT spočívá ve vzájemné solidaritě občanů Opavy - mnoho malých finančních darů zmůže dohromady hodně. Pokud nám pomůžete v Opavě pomáhat, pomůžeme ve chvíli, kdy to budete potřebovat, i my vám.

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Charita Opava

www.charitaopava.cz

Cílem Charity Opava je poskytovat profesionální služby lidem v nepříznivé životní situaci a zaměstnávání osob znevýhodněných na běžném trhu práce. Naše poslání provádíme v duchu křesťanské lásky a s ohledem na jedinečnost a důstojnost každého člověka.

LIDSKOST

Chceme být vnímáni jako organizace se silným morálním kreditem, otevřenou náručí, profesionálními zaměstnanci a kvalitním úřadem.     

POMOCNÁ RUKA

Jsme oporou lidem, kteří se dostali do nesnází, podporou těch, kteří nesplňují očekávané standardy, opatrovníkem nemocných, útočištěm hendikepovaných.

VSTŘÍCNOST. STABILITA.

Usilujeme o to umožnit našim zaměstnancům dělat smysluplnou práci, podpořit je v jejich profesním růstu, nabídnout jim odpovídající - lidské i materiální - zázemí.

PODPORA

Přejeme si mít širokou základnu dobrovolníků, s jejichž přispěním budeme umět posunout své dobrodiní a konání tam, kam svépomocí neumíme dosáhnout.

PROSPERUJÍCÍ ORGANIZACE

Chceme se ucházet o zájem a podporu lidí okolo sebe a být pro ně stabilní a důvěryhodný partner s jasnou a kvalitně organizovanou činností a průhledným finančním tokem. Zachováváme vícezdrojové financování a zároveň máme snahu posilovat svůj vlastní finanční potenciál.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

154872573/0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat