Pomoc lidem s autismem a jejich rodinám

 

Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s. s působností pro Jihomoravský kraj vznikla, aby komplexně a dlouhodobě pomáhala lidem s poruchou autistického spektra (PAS) ve všech fázích jejich života. Nezaměřujeme se pouze na osoby s touto poruchou, ale také na celou rodinu, které nabízíme poradenství, asistenci, skupinové setkávání nebo také podporu sourozenců. Obecným cílem APLA Jižní Morava je zkvalitnění života osob s PAS. Tohoto cíle dosahujeme prostřednictvím registrovaných sociálních služeb, a to konkrétně rané péče, osobní asistence a sociální rehabilitace. Dále pro klienty pořádáme volnočasové aktivity i letní tábory. Odborné veřejnosti nabízíme akreditované kurzy pro pedagogy, lékařský i nelékařský personál, pracovníky v sociálních službách a sociální pracovníky. APLA Jižní Morava též provozuje centrum včasné prevence PASPOINT, kde nabízí podporu celé rodině v období stanování diagnózy.
Výtěžek z DMS použijeme na podporu aktivit APLA Jižní Morava ve všech oblastech práce této organizace.
V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Paspoint, z.ú.


Paspoint, z.ú. se zabývá komplexní a systematickou pomocí lidem s poruchami autistického spektra a jejich blízkým. Organizace nabízí v oblasti sociálních služeb osobní asistenci, ranou péči a sociální rehabilitace. Zájemce soustřeďuje v akreditovaném dobrovolnickém centru a vzdělávacím institucím poskytuje akreditované kurzy pro pedagogické pracovníky, pracovníky sociálních služeb, psychology, lékaře i zdravotnický personál. Paspoint, z.ú. provozuje i poradenské centrum a pořádá letní tábory nebo volnočasové aktivity pro děti.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

2200644205/2010

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat