Podpora vzdělávání a zlepšení úrovně života dětí s kombinovaným postižením

 

Mezinárodní charitativní organizace Pink Crocodile podporuje v Čechách vzdělávání a služby pro děti s těžkým kombinovaným postižením. Zároveň se snaží podporovat jejich práva, adekvátní zapojení se do společnosti a zlepšit úroveň jejich života. Team Pink Crocodile věří, že děti s kombinovaným postižením jsou schopné dělat vše tak, jako ostatní děti v běžné populaci, jen je třeba jim k tomu více pomoci od ostatních. Proto pro ně organizace založila školu Pink Crocodile School s rozsáhlým integračním programem, který je inspirován podobnými projekty z Velké Británie a USA. Jedná se o děti tak těžce kombinovaně postižené, které je obtížně zařadit i do stávající sítě speciálních škol (kombinovaná senzorická postižení s mentálním, fyzickým a zdravotním např. srdeční vada, těžká epilepsie či obtížný příjem potravy).
Děti se ve škole Pink Crocodile nejen vzdělávají a rehabilituji, ale také třeba účastní maratonu, hrají v kapele, jezdí na koni, učí se vařit, či lyžují. Každé jednotlivé dítě potřebuje ke svému vzdělávání speciální terapie a pomoc individuálního asistenta pedagoga. Program je registrován pod Magistrátem hl. města Prahy a MSMT a dostal velmi nadprůměrné hodnocení ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE.
Zároveň se Pink Crocodile snaží prosadit, aby se i ostatní děti s takovýmto těžkým kombinovaným postižením mohly vzdělávat tak, jak je jim to umožněno v rámci Pink Crocodile School.
Státní podpora bohužel pokrývá jen část nákladů na vzdělávání a služby pro tyto děti a je v ČR až 15x nižší, než v jiných státech EU. Proto se Pink Crocodile snaží získat dotace pomoci fundraisingových aktivit, např. DMS

Podpořte nás!
V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Pink Crocodile, o.p.s.


Mezinárodní charitativní organizace Pink Crocodile podporuje v Čechách vzdělávání a služby pro děti s těžkým kombinovaným postižením. Zároveň se snaží podporovat jejich práva, adekvátní zapojení se do společnosti a zlepšit úroveň jejich života. Team Pink Crocodile věří, že děti s kombinovaným postižením jsou schopné dělat vše tak, jako ostatní děti v běžné populaci, jen je třeba jim k tomu více pomoci od ostatních. Proto pro ně organizace založila školu Pink Crocodile School s integračním programem. Děti se tam nejen vzdělávají a rehabilitují, ale také třeba účastní maratonu, hrají v kapele, jezdí na koni, učí se vařit, či lyžují, apod.

V zahraničí má Pink Crocodile projekty podporující neslyšící děti, žijící v chudobě, zejména v Indii, Srí Lance a Bangladéši.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

2109848987/2700

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat