Nákup rehabilitačních a terapeutických pomůcek

0%
 • Cílová částka 40 000
 • Vybráno 0
 • Přispělo 0 dárců
 • Zbývá 8 dní

 

Auxilium, o.p.s. je jedinečným poskytovatelem komplexu sociálních služeb, kterými provází rodiny dětí s těžkým zdravotním postižením od narození až do věku 40 let a aktuálně provázíme životem více než 100 rodin.

Rodiny dětí provázíme již od narození dítěte až do věku 40 let. Poradkyně hledají s rodiči cesty k podpoře dítěte tak, aby byl jeho život postižením ovlivněn co nejméně. Následně do rodiny vstupují aktivizační pracovníci, kteří s dítětem nacvičují sociální dovednosti nezbytné pro běžný život. Asistenti odlehčovací služby umožňují pečujícím rodičům alespoň minimální odpočinek a pracovníci osobní asistence děti provázejí do běžného života. Na zmíněné registrované sociální služby navazují další aktivity jako je přeprava dětí do školských a sociálních zařízení (zajišťujeme také přepravu imobilních osob), navazující speciální terapie ve snoezelenovém prostředí a aktivity senzorické integrace. Pro naše klienty realizujeme také pobyty, výlety a řadu zcela přirozených aktivit.

Za vybrané prostředky pořídíme rehabilitační a terapeutické pomůcky k domácí realizaci senzorické integrace - nácviku vnímání svého těla, které umožňuje cílený pohyb nezbytný k nácviku sebeobsluhy (např. vzduchovou balanční podložku, pískového hada nebo houpací postroj). 

www.auxilium.cz

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Auxilium o.p.s.

www.auxilium.cz
Posláním organizace je pozitivně ovlivňovat svou činností životní podmínky osob, jejichž život je ovlivněn zdravotním postižením (lidé se ZP od narození, osoby o ně pečující, i celé jejich rodiny). Své poslání naplňuje společnost těmito aktivitami: registrované sociální služby dle zákona o sociálních službách: raná péče, sociálně aktivizační služby pro děti/osoby se ZP, osobní asistence a odlehčovací služby neregistrované sociální služby: asistovaná doprava, multisenzorická stimulace, půjčovna pomůcek, krizová intervence, sociální poradenství edukativní aktivity pro pečující osoby volnočasové aktivity pro rodiny pečující o osoby s handicapem volnočasové aktivit pro děti/osoby se handicapem osvětovou činností sociální dílnou zaměstnávající pečující osoby Provozováním kavárny, cukrárny zaměstnávající osoby se ZP a jejich rodiče

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

2300479454/2010

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat