Mikulášská nadílka pro malé hokejisty

 • Cílová částka 30 000
 • Vybráno 28 320
 • Přispěli 3 dárci
 • Zbývá Již ukončeno

 

 • SK Černošice má v současné době přibližně 270 členů v následující struktuře: 150 dětí (do 15 let), 50 mládežníků (od 15 do 18 let), 70 dospělých (nad 18 let). Všechny týmy hrají v krajských & regionálních soutěžích organizovaných Svazem Ledního Hokeje ČR.
 • Provozujeme zimní a fotbalový stadion, kde působí náš oddíl ledního hokeje, oddíl in-line hokeje a oddíl kopané. Úzce spolupracujeme se sportovním oddílem krasobruslení.
 • V zimě pronajímáme ledovou plochu amatérským hokejovým týmům, školám, široké veřejnosti a pořádáme bruslení pro veřejnost. V létě instalujeme umělý povrch a plochu pronajímáme amatérským in-line hokejistům nebo zájemcům o sálovou kopanou či badminton.
 • V souladu se svými možnostmi napomáháme rozvoji veřejného života, kultury a zdraví v obci, zejména formou veřejně prospěšné činnosti – karneval na ledě, Mikulášská, ukázkové hodiny bruslení, školní turnaje a olympiády, atd…
 • Naši činnost financujeme z vlastního rozpočtu. Ten je tvořen vlastní hospodářskou činností, příjmy z dotací orgánů státní správy, podíly v rámci členství ve sportovní federaci, sportovní činností, dotací České unie sportu a jednotlivých sportovních svazů, dotací měst a krajů, získanými granty, členskými příspěvky, licencemi a dary. V rozsahu své působnosti zajišťujeme účinnou propagaci ve sdělovacích prostředcích.
V tuto chvíli přispěli pouze anonymní dárci.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

SK Černošice

www.sk-cernosice.cz/

Účelem spolku je všestranná péče o rozvoj sportu a tělesné výchovy s cílem uspokojovat potřeby našich členů a vytvářet podmínky pro výkonnostní růst a zdravý vývoj mládeže. Účelem spolku je také budovat, provozovat a udržovat tělovýchovná a jiná zařízení, která vlastní a užívá. SK Černošice má v současné době přibližně 270 členů v následující struktuře: 150 dětí (do 15 let), 50 mládežníků (od 15 do 18 let), 70 dospělých (nad 18 let). Všechny týmy hrají v krajských & regionálních soutěžích organizovaných Svazem Ledního Hokeje ČR.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat