LENOX - Powerchair hockey kemp 2022

 

Nezisková organizace Lenox se zaměřuje na sport osob s tělesným handicapem. Nabízí osobám s nejtěžším stupněm tělesného postižení aktivní sportovní vyžití, konkrétně v kolektivním sportu Powerchair Hockey – florbal na elektrických vozících. Pro mnoho lidí je jedinou možností akčního sportovního výkonu, což přináší skvělý pocit z osobní seberealizace, týmové hry a zábavy, kterou sport celkově přináší. Letní kemp, jenž je součástí herní sezony, je skvělou možností vzájemného stmelení kolektivu.

Lenox je jedním z organizátorů, kteří právě pro tyto sportovce, napříč klubovou příslušností, pořádají již 12. letní kemp. Tento rok by se setkání mělo uskutečnit ve dnech 25.6. - 2.7. 2022 v autokempu Buňkov, který je celý bezbariérový a má potřebné sportovní zázemí.

Soustředění, na kterém hráči pilují především své herní dovednosti a taktiky, si během týdne, kromě florbalu, mají možnost vyzkoušet i jiný sport, například boccia. Po sportovním výkonu je další náplní rehabilitace hráčů. Účastníkům bude poskytnuta fyzioterapie a rovněž také masérské služby.

V okolí kempu je i mnoho možností k individuálním nebo společným výletům. V programu nechybí ani odpočinek při společenských hrách. Snahou projektu je i snížení nákladů všem účastníkům, zejména z důvodu potřeby osobní asistence pro všechny hráče, která je k dispozici 24 hodin denně a bez které by celá akce nebyla možná. Pro většinu hráčů jde o jedinou volnočasovou aktivitu, které se mohou věnovat. Naším cílem je, aby hlavním kritériem účasti hráče nebyly finance nýbrž radost ze hry a z nových zážitků a zkušeností.

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Nadační fond Emil

www.emilnadace.cz

Účelem Nadačního fondu Emil je účinná podpora handicapovaných dětí a sportovců a shromažďování finančních prostředků určených k zajištění sociálních, léčebných, sportovních a kulturních potřeb handicapované mládeže.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

2101215544 / 2010

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat